Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
@Ktosi - to ja wiem że działa na coreelec - ale na android nie działa - mi chodziło o minusy oryginalnego softu.
@jon1022 - jak to co? Usmażyłem - napisałem 6/7 - czyli 6 z 7 Smile ten jest 8. Ten s922x to była używka - ale jakaś od początku ferelna
@Ktosi - te wszystkie uwagi były "pod androidem" - pod coreelec to ja mam wszystko mocno dostosowane pod siebie od dawna Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Udało mi się znaleźć firmware od tunera Mecool KT1. Kolega "@ Gutek @" z forum emitela pomógł mi je rozpakować. (Dzięki jeszcze raz dobra robota). Wyciągnąłem z niego aplikację LiveTV ( oparta ona jest o znana wszystkim apkę dostępną w GP Live Chanells) i udało mi się ją zainstalować na canal+ boxie. Kanały DVB-T działają, epg jest bardziej rozbudowane są opisy programów, jest lista kanałów, ale nie działa przełączanie kanałów. Kanały da się przełączać tylko z EPG. Jeśli ktoś chce przetestować to wrzucam link do aplikacji LiveTv By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W firmware są jeszcze dwie apk TvSettings.apk i TvProvider.apk ale one przy próbie instalacji wyrzucają komunikat "Podczas analizowania pakietu wystąpił błąd". Wracając do aplikacji Live TV gdybym jakoś udało się z niej przenieść chociaż te bardziej rozbudowane EPG do aplikacji Live Channels to już byłoby fajnie. Pliki źródłowe do Live Channels są dostępne tu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: slabuk
Odpowiedz
Przeczytałem 37 stron tego tematu bo mi to pomogło w decyzji i zakupie - thx
Mam pytanie o CEC i kontrolę dźwięku i audio.
Mam podłączony box do amplitunera który ogarnia CEC, DTS, Dolby, itd - do tej pory używałem rpi4 z osmc. Ale przesiadam się na Canal Box ponieważ mój tv nie obsługuje HEVCa.
1. CEC działa, tv i apmli się włącza i wyłącza. Da się zrobić żeby dźwięk też kontrolować pilotem zamiast podglaszania w android? A może przez SPDIF zadziała - bo aktualnie jadę przez HDMI?
2. Czy jest opcja na passthrough DTC do ampli np. z kodi? Ustawiłem w Android i Kodi.
3. W trybie usypiania jak wyłączam to tv sie wyłącza, a ampli nie. Przy normalnym wyłączeniu działa ok.
Odpowiedz
Witam wszystkich. posiadam C+ HY4001 i mam takowy problem mianowicie po załączeniu tunera mam logo C+ i komunikat o aktualizacji i pomocy, nie korzystam z C+ a z kanałów Tv i i innych programów i aby uaktywnić np. kanały telewizyjne muszę wejść w ustawienia, aplikacje i po wyszukaniu załączyć live chanel.
czy jest możliwość wgrania programu, oprogramowania aby zmienić te ustawienia.
Pozdr.
Odpowiedz
Oczywiście, że jest możliwość. Instalujesz alternatywny launcher (Wolf Launcher) tu masz opis By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
A do oglądania telewizji naziemnej ściągasz ze sklepu GP aplikację LiveChannels.
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Proszę bardzo pliki img podejrzysz i wypakujesz 7zip. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A tu link do pełnego firmware jeszcze przed przekształceniem na img 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Udało się już komuś wyciągnąć kolejna aplikacje odpowiedzialną za odbiór dvb-t ? Naprawdę to cholernie ważne aby zmienić Live Channel na inną albo chociaż ją jakoś usprawnić. Pozdrawiam
Odpowiedz
Fajną aplikację do DVB-T ma Mecool M8S Plus , ciekawe czy dałoby się ją wyciągnąć z firmware tego boxa.
Odpowiedz
No to chyba wczoraj jak na złość, kara mnie spotkała za dużo dobrych słów mówiłem na temat dekodera, wygląda na to że nagle wyjście HDMI mi się spaliło, obraz nagle zgasł i już się nie pojawił, chciałem za pomocą adb go zresetować do ustawień fabrycznych ale nie mogę trafić z pilota aby pozwolić dekoderowi na dostęp, o dziwo mikrofon poprawnie słyszy komendy(mam żarówkę wifi) i to działa. Już całkiem ręce rozłożyłem.

Miał ktoś z was taką przypadłość?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości