Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Ze sklepu google play?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Mateuszu a ten tv Bro i v1.7.2 wg Ciebie ktory lepszy/bardziej przypominajacy orginalne przegladarki .
i czy jest po Polsku-ma to byc dla mamy wiec rozumiesz.
Jeszcze jedno- myszke bluetooth sparowac jak pilot od canal box czy mysz z bt z takim pizdrykiem na usb?
Odpowiedz
OK Zainstalowalem z google play tv bro 1,7 i jest suprer ale jak zmniejszyc ekran bo ucielo przegladarke z bokow i nie ma wszystkich opcji.
No i myszke bluetooth sparowac jak pilot od canal box czy mysz z bluetooth z takim pizdrykiem do usb?
Wielkie Dzieki Mistrzu
Odpowiedz
(09-02-2022, 03:13 PM)kysiek86 napisał(a): Właśnie ciężko jest to pokazać. Specjalnie zmniejszyłem rozmiar wyświetlanego obrazu. Nie chodzi o czarne pola wokół.. Jak się przybliży zdjęcie to widać jasne ramki wokół samego generowanego obrazu.
Udało Ci się coś z tym zrobić? Widze u siebie na tresciach 4k szczególnie z hdr przy czarnych pasach gora / dol. Widać w hbo max i netflix przy ww tresciach
Odpowiedz
Witajcie mam taki problem z tym boxem kupilem tyko do ogladania dvb-t i niby wszystko jest ok ale jak tv nadaje cos oznaczonego jako 18+ to jest tylko czarny ekran a live channels pisze ze ten program jest zablokowany a w ustawieniach nie znalazlem zadnej kontroli rodzicielskiej ktos cos wie jak to wylaczyc ????? bo na tym boxie jak polsat pusci psy 3 to nawet nie zobacze zamazanych scen i nie uslysze jak wypikuja bluzgi
Odpowiedz
Canal + box
Po zainstalowaniu aplikacji nie mam jej w zakładce "aplikacje". Jest zainstalowana prawidłowo przez:
ustawienia->aplikacje
Mogę otworzyć apke
Problem dosyć często się pojawia w internecie ale jedyne rozwiązanie to inny launcher ale wolałbym zostawić oryginalny.
Aplikacje tworzące skrót nie zadziałały.
Ma ktoś jakiś pomysł ?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Sideload manager
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(23-03-2022, 02:19 PM)mjw napisał(a): Sideload manager
Dzięki spróbuję

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(20-03-2022, 11:27 PM)labalab napisał(a): jak tv nadaje cos oznaczonego jako 18+ to jest tylko czarny ekran a live channels pisze ze ten program jest zablokowany a w ustawieniach nie znalazlem zadnej kontroli rodzicielskiej ktos cos wie jak to wylaczyc ?????

Było już wcześniej mówione, że trzeba zresetować BOXa do ustawień fabrycznych, po czym nie parować go z kontem C+.
Odpowiedz
(17-03-2022, 06:53 AM)ghost12 napisał(a): Nie. U mnie C+BOX + launcher ATV i HBO działa bez problemu.

U mnie już też. Nie wiem  co mu odbiło, ale po restarcie przestał sprawiać problemy z HBOmax :/

(18-03-2022, 08:44 AM)PIO77 napisał(a): Jeszcze jedno- myszke bluetooth sparowac jak pilot od canal box czy mysz z bt z takim pizdrykiem na usb?

Taka z nadajnikiem, to pewnie nawet może być dowolna, nie musi być BT. Osobiście takich nie testowałem. A taką typową BT, to parujesz jak pilota.

(18-03-2022, 10:28 AM)PIO77 napisał(a): (...) jak zmniejszyc ekran bo ucielo przegladarke z bokow i nie ma wszystkich opcji.

Może tu się mylę, ale mnie ten opis sugeruje, że masz włączony "overscan" w TV?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości