Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Odpowiedz
REKLAMA:



(29-05-2022, 09:44 AM)artpaw napisał(a):
(28-05-2022, 03:07 PM)Dogbyte napisał(a):
(24-05-2022, 04:58 PM)artpaw napisał(a):
(22-05-2022, 03:56 PM)mjw napisał(a): W tej wersji androida nie działa już autostart aplikacji.

nie wiem czy odnosi się to tylko do Ott navigator czy do wszystkich app ale jak by co to  TiviMate odpala ma starcie Smile


Każda aplikacja odpali na starcie jeżeli była aktywna, na ekranie w momencie wyłączenia boxa i pod warunkiem że Tryb uśpienia jest nastawiony na "uśpij" a nie na "wyłącz".

ok pewnie masz rację z tym że mi chodziło że TiviMatem odpala ze startu niezależnie czy była włączona w momencie wyłączenia boxa tak samo jak czy z trybu uśpienia jak i restartu 

W trybie "uśpij" Box z Wolfem zawsze na starcie odpali to na czym został zamknięty, ale w trybie "wyłącz" można ustawić co się chce. Jeżeli nie przeszkadza Tobie długie czekanie na uruchomienie się Boxa, to jest jedna opcja ale ona wymaga trybu uśpienia nastawionego na "wyłącz". Jest kilka aplikacji w temacie autostart. Ta niezablokowana w Play Store - Autostart No Root, nie działa. Jest jedna która działa na pewno (sprawdziłem wersję 4.2.1) - Autostart and StaY. Zablokowana w Play Store ale można ją załadować np. z apkpure.com. To jest dotykowa apka więc do jej ustawienia potrzebna będzie jeszcze mysz, sam pilot nie wystarczy.
Powodzenia
Odpowiedz
Czy jest możliwość powrotu do poprzedniej wersji oprogramowania?
1
Odpowiedz
Witam serdecznie. Zainstalowałem na Boxie Launchera i próbuję ogarną apkę myCanal, jednak wersja 5.2.1 pisze że nie jest wspierana i nakazuje ja odinstalować i pozostaje tylko apka Canal + Box. Jak rozwiązać ten problem, poratuje ktoś działającą wersję myCanal?
Odpowiedz
(08-06-2022, 04:47 PM)geistchen napisał(a): Witam serdecznie. Zainstalowałem na Boxie Launchera i próbuję ogarną apkę myCanal, jednak wersja 5.2.1 pisze że nie jest wspierana i nakazuje ja odinstalować i pozostaje tylko apka Canal + Box. Jak rozwiązać ten problem, poratuje ktoś działającą wersję myCanal?


Polska wersja MyCanal to Canal+ Online, w skrócie Canal+ ver. 5.11.0. W Play Store Canal+ Online jest zablokowana. Można ją ściągnąć z innych serwisów np: apkcombo.com, apkpure.com, apksalad.com, komputerswiat.pl itp.. Nie ładuj Canal+ Box bo to jest fabryczny launcher.
Powodzenia
Odpowiedz
Witam. Panowie box uruchamia się, ale na ekranie pojawia się tylko zielny ekran. Nie reaguje na pilota i nie uruchamia się android. NIe wiem jak się do tego zabrać. Dięki za jakąkolwiek pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



@Mira4 sprawdź boxa na innym urządzeniu, jeśli będzie tak samo, to możesz spróbować zresetować go do ustawień fabrycznych za pomocą tego pliku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie robiłem tego, ale myślę, że musisz przygotować czystego pendrive'a sformatowanego do systemu plików FAT32, wrzucić tam ten plik, odłączyć boxa z prądu na minutę, podłączyć pendrive'a, podłączyć boxa. Reset powinien się zrobić automatycznie.
Odpowiedz
@Dogbyte  @bakso55 
W kontekście tych autorestartów do ustawień fabrycznych...
Wczoraj spotkało mnie to samo. Uruchomiłem C+B. Nagle ekran pusty - nie wiedziałem co się dzieje. Akurat musiałem wrócić do kuchni i jak wróciłem nadal pusto. Trochę pogmerałem przyciskami na pilocie, ale nic... więc na siłę zrestartowałem i się okazało, że zrobił się restart do ustawień fabryczny. Pomyślałem, że to może wina tego, że machałem przyciskami na czarnym ekranie i "na ślepo", przypadkiem wybrałem opcję restartu. Ale okazało się, że jest nowa wersja Androida, więc w końcu zwaliłem winę na aktualizację. No więc cyk - aplikacje instaluję, Wolfa i LM, i cały niezbędny do życia badziew, Amazony, Disneye, Hbo, Spotify, Button Mapper, Kodi (no jakżeby inaczej!), Total Commaner, AdBlock, SmartTube Next, Netflix,  VLC, MXPlayer, itd. - po godzinie wszystko pięknie poustawiane, niepotrzebne apki przez adb po IP odinstalowane (bez przesady - tylko jakieś YT itp. więc żaden wpływ na system). No i kiedy już z radością zacząłem ustawiać na WL kolejność aplikacji... tada!... pojawił się napis "Przywracanie do ustawień fabrycznych" (czy jakoś tak), C+B się zrestarotował i rence mnię opadli... wyczyściło wszystko. A że już po północy było, to se darowałem ponowne walczenie z boksem. 

Ktoś coś już wyhaczył o co biega tymi automatycznymi restartami do ustawień fabrycznych? Aktualnie chyba daruję sobie jakąś większą konfigurację - poinstaluję tylko podstawowe programy i powyłączam część aplikacji, bo mnie szlag trafi jak znowu reset się zrobi. 

C+B mam od roku. Używane w miarę intensywanie czasem 12h, czasem 2h/dobę, czasem wcale, ale strzelam, że przez ten rok mógł zrobić z 1500-2000h.
Odpowiedz
Ja szukam cały czas jak wrócić na A9. Fakt nie intensywnie, brak czasu. Nie bawią mnie ograniczenia A10. Mam szczęście że nie dotykają mnie problemy jak Was. Ale z fajnego boxa zostało gówno. Wcześniej śmiałem się z tej aktualizacji, a teraz nie mogę ogarnąć CoreElece.
1
Odpowiedz
Jak odblokujesz bootloader to zrobisz bez problemu cofnięcie do starszej wersji Androida czyli jak na razie to tylko pomarzyć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości