Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
@leszekgd jeszcze jedna próba, przetestuj. Ciekawe czy to nie psuje czegoś innego Tongue

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:



@DenDy nie widzę odnośnika do pobrania.
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest ten sam co poprzednio.

Podziękowali: leszekgd, arkady1964
1
Odpowiedz
@DenDy dzięki bardzo, wszystko teraz działa jak należy. Jednak chodziło o IncludesOSD (chociaż się nie znam to podejrzewałem na początku, ze tam może być przyczyna). Wyślij mi na priva jakieś namiary, chętnie Cię wesprze za Twoją pracę.
Odpowiedz
Nie trzeba, robię to też dla siebie i uczę się przy okazji Tongue

Fajnie, że działa, teraz trzeba poobserwować czy na coś jeszcze to nie wpłynęło Smile

Podziękowali: sky02, arkady1964, leszekgd
1
Odpowiedz
@DenDy aż mi głupio pisać, bo robi się z tego mój "koncert życzeń"... Czy mógłbyś dołożyć do kalibracji napisów (którą naprawiłeś) dołożyć wyświetlanie ich wysokości? Mam już ustawioną pozycję napisów do większości formatów ale zdarzają się pojedyncze przypadki (najczęściej niestandardowa rozdzielczość), które muszę ponownie manualnie ustawiać. Mam już swoją idealną wysokość i nie chciałbym ustawiać jej "na czuja". Po tym fixie dla mnie AZ2:R byłby idealny.
Odpowiedz
REKLAMA:



@DenDy z mej strony tylko jedna, naprawdę jedyna sprawa dotycząca bardzo dobrej skórki Arctic Zephyr 2: Resurrection (dalej w tekście będę używał skrótu AZ2:R).

Funkcja dotyczy głównie systemy Android TV tj. chodzi o przewijanie filmu na pasku wyszukiwania do przodu lub do tyłu za pomocą pilota Android TV.

W praktyce działa to następująco.
- Zatrzymaj odtwarzanie wideo w menu informacyjnym OSD (PAUZA), klikając OK pilotem od Android TV.
- Kliknij przycisk w górę, następuje przejście na pasek postępu filmu (to nie działa w skórce AZ2:R...).
- Następnie kliknij przycisk w prawo lub w lewo, jest aktywna podczas trwania pauzy możliwość przewijanie filmu do przodu lub do tyłu na pasku postępu filmu (to nie działa w skórce AZ2:R...).

Wiem że można to zrobić wciskając przycisk prawy lub lewy, ale brakuje mi na Android TV w skórce AZ2:R możliwości przewijania filmu z poziomu OSD po wciśnięciu pauzy w sposób opisany powyżej.

Funkcja ta działa np. w standardowej skórce Kodi Estuary, aby działała też w skórce AZ2:R, trzeba chyba w tej skórce zmienić plik "OSD.xml". Nie umiem jednak tego zrobić, nie mam najmniejszej wiedzy o skórowaniu. To tylko ta jedna prośba o wprowadzenie tej funkcji dla AZ2:R, żeby działała w Nexusie i Omedze, więcej nie będę zawracał głowy. 

Bardzo fajnie, że skórka AZ2:R jest dalej rozwijana, ponieważ rozwój każdej skórki wzbogaca Kodi i czyni Kodi bardziej przyjemnym w użytkowaniu dla fanów odtwarzania każdego rodzaju multimediów.   Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
@leszekgd dodane -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niczym się nie przejmuj, zgłaszaj takie braki, błędy - dzięki temu dopieścimy skórkę, a na tym też mi zależy.


@arkady1964 jesteś pewien, że takie coś było w AZ2R? Bo naciśnięcie strzałki do góry (czyli teoretycznie przejście na pasek postępu) wywołuje panel z informacjami. Mi się wydaje, że zawsze tak było.
Chyba, że była jakaś opcja która zmieniała zachowanie. Popatrzę, ale nic nie obiecuje.

Podziękowali: leszekgd, arkady1964
1
Odpowiedz
@DenDy, napisał "jesteś pewien, że takie coś było w AZ2R? Bo naciśnięcie strzałki do góry (czyli teoretycznie przejście na pasek postępu) wywołuje panel z informacjami. Mi się wydaje, że zawsze tak było.
Chyba, że była jakaś opcja która zmieniała zachowanie."

Być może nie było tej funkcji w AZ2:R (pisałem, że funkcja ta działa np. w standardowej skórce Kodi Estuar). Bynajmniej obecnie funkcja w AZ2:R działa identycznie jak kiedyś w Titan MOD. Na moją prośbę zostało to zmienione w pliku testowym Titan MOD 20.1.24 (następnie zostało to wprowadzone na stałe do skórki od wersji 20.1.25), szczegółowy opis tej zmiany  wraz z kodem oraz testowym plikiem ZIP jest na tej stronie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Co mi się bardzo podoba w AZ2:R, to o czym wcześniej napisał  @leszekgd  "Podczas oglądania filmu jeśli naciśniesz kontrolkę "info" otwierają się informacje o filmie, aktorach.... Bardzo fajna funkcja. (...)."  Niestety, ale tej funkcji nie ma w Titan MOD, jest to funkcja, której mi brakuje w tej skórce...

Obie skórki są bardzo dobre, ale żadna nie ma wszystkich funkcji, które są przydatne w obsłudze Kodi. 

W skórce AZ2:R brakuje mi tylko jednej funkcji, którą opisałem (działającej z pilotem od Android TV tj. w trakcie pauzy możliwość przewijania filmu do przodu lub do tyłu na pasku postępu filmu). W miarę możliwości bardzo proszę o wprowadzenie tej funkcji do skórki AZ2:R dla obsługi Nexusa i Omegi, jest to tylko prośba o jedną funkcję, innej prośby nie mam.

@DenDy, dziękuję Ci za Twoją pracę nad skórką AZ2:R.   Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
@arkady1964 dodałem jako opcje, sprawdź -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

[Obrazek: GaSVHFC.png]

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości