Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wp pilot padł ?
#71
Dzięki za szybką reakcję oczywiście wszystko działa.  Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
W repozytorium dla K18 prawdopodobnie jest źle podpięta wtyczka WP Pilot. Instalacja z repozytorium nie przechodzi. Udało się po ręcznym podpięciu katalogu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Plik ZIP ma dwie kropki przed swoim rozszerzeniem.
Przynajmniej tak było dziś w południe, mogło potem być coś zmienione.
Odpowiedz
#73
Czy po zalogowaniu sie na WP-Pilot istnieje mozliwosc odczytania wartośći ciasteczek: netviapisessid,  netviapisessval rowniez na Androidzie (przez Apk, itp.) czy tylko na Kompie?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#74
W żadnej z popularnych przeglądarek nie znalazłem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#75
(11-08-2021, 06:22 PM)coni napisał(a): Czy po zalogowaniu sie na WP-Pilot istnieje mozliwosc odczytania wartośći ciasteczek: netviapisessid,  netviapisessval rowniez na Androidzie (przez Apk, itp.) czy tylko na Kompie?
W adroidzie przeglądarka Kiwi Browser w najnowszej wersji ma developer tools, można wszystko lub prawie wszystko co na pc robić, tylko strasznie niewygodnie. Na zdjeciu przykład.[Obrazek: cxpNMr1l.png]

Podziękowali: coni
Odpowiedz
#76
(12-08-2021, 11:49 AM)szopns napisał(a):
(11-08-2021, 06:22 PM)coni napisał(a): Czy po zalogowaniu sie na WP-Pilot istnieje mozliwosc odczytania wartośći ciasteczek: netviapisessid,  netviapisessval rowniez na Androidzie (przez Apk, itp.) czy tylko na Kompie?
W adroidzie przeglądarka Kiwi Browser w najnowszej wersji ma developer tools, można wszystko lub prawie wszystko co na pc robić, tylko strasznie niewygodnie. Na zdjeciu przykład.
Dzieki za pomoc.
Myslalem dlatego o androidzie bo chce  pomoc koledze.
Zeby odczytac ciasteczka z jego konta na moim Kompie musze sie najpierw z mojego konta wylogowac.
I w momencie wylogowania sie moje ciasteczka sa nieaktualne.
Moze wiesz, czy isnieje taka mozliwosc, by te same ciasteczka (moje obecne)  wkleic mu na WP-Pilota do innego urzadzenia czy tez urzadzen?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
A nie możesz w trybie incognito się zalogować z jego danymi? Nie będziesz musiał się wylogowywać z swoich ustawień
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#78
(12-08-2021, 06:48 PM)coni napisał(a):
(12-08-2021, 11:49 AM)szopns napisał(a):
(11-08-2021, 06:22 PM)coni napisał(a): Czy po zalogowaniu sie na WP-Pilot istnieje mozliwosc odczytania wartośći ciasteczek: netviapisessid,  netviapisessval rowniez na Androidzie (przez Apk, itp.) czy tylko na Kompie?
W adroidzie przeglądarka Kiwi Browser w najnowszej wersji ma developer tools, można wszystko lub prawie wszystko co na pc robić, tylko strasznie niewygodnie. Na zdjeciu przykład.
Dzieki za pomoc.
Myslalem dlatego o androidzie bo chce  pomoc koledze.
Zeby odczytac ciasteczka z jego konta na moim Kompie musze sie najpierw z mojego konta wylogowac.
I w momencie wylogowania sie moje ciasteczka sa nieaktualne.
Moze wiesz, czy isnieje taka mozliwosc, by te same ciasteczka (moje obecne)  wkleic mu na WP-Pilota do innego urzadzenia czy tez urzadzen?

A nie wystarczy jedynie skopiowac baze z ciasteczkami? Gdy istnieja ciasteczka to wtyczka nie wczytuje danych logowania.
Kodi\userdata\addon_data\plugin.wp.pilot\cache.db
mods-kodi.pl
Odpowiedz
#79
@Mariusz89B 
A nie wystarczy jedynie skopiowac baze z ciasteczkami? Gdy istnieja ciasteczka to wtyczka nie wczytuje danych logowania.
Kodi\userdata\addon_data\plugin.wp.pilot\cache.db

To znaczy, ze moge skopipwac te 2 Pliki: .kodi\userdata\addon_data\plugin.wp.pilot\cache.db + settings.xml
z mojego boxa na kazdy inny device?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#80
@coni tak, ale niewiem czy możesz jednocześnie odtwarzać materiał czy WP nie ogranicza do max tam ileś urządzeń, ale zalogować się powinno bez komplikacji.
mods-kodi.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości