Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#41
(09-08-2021, 01:22 PM)Tomek napisał(a): Może... kto wie - AH w moim modzie jest prawie idealny - ale szybkość cosmic jest niesamowita...
AH to skin w ogóle prawie idealny Wink JM zrobił tak niesamowitą robotę, że to głowa mała. Niestety, do najlżejszych on nie należy...
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
@Tomek dodałem opcję zmiany tła dla każdego z menu z osobna. Pewnie dodam też opcję globalną. Na razie wygląda to tak:

[Obrazek: KQp9Ksg.png]

No i specjalnie dla Ciebie widok horyzontalny^^:

[Obrazek: Hj4CTXq.png]

#edit
Jeszcze tylko muszę dodać opcję, żeby ustawione tło pozostawało w każdym widoku, niezależnie od wybranego wpisu...
Odpowiedz
#43
A kiedy najzwyklejszy widok wertykalny, bez tej luki po ukryciu przycisku do zmiany profilu?
Najlepiej na wzór tego z AZ2:R Smile

(nie zwracać uwagi na syf w menu, to mój profil testowy xD)
[Obrazek: xc35VBz.png]
[Obrazek: RQb7Wwl.png]


@edit
A no i nie wiem czemu, ale u mnie nie wyświetla ikon w menu.
Mimo, że mam wybrane Icons + Text o.O
Odpowiedz
#44
(13-08-2021, 11:07 AM)DenDy napisał(a): A kiedy najzwyklejszy widok wertykalny, bez tej luki po ukryciu przycisku do zmiany profilu?

Niedługo Big Grin

Cytat:A no i nie wiem czemu, ale u mnie nie wyświetla ikon w menu.
Mimo, że mam wybrane Icons + Text o.O
A to akurat dziwne. Sprawdź proszę czy jak ustawisz ikony na nowo się pojawią.
Odpowiedz
#45
(13-08-2021, 11:13 AM)enefem napisał(a): A to akurat dziwne. Sprawdź proszę czy jak ustawisz ikony na nowo się pojawią.

Faktycznie, pojawiają się po ponownym ustawieniu.
Nie powinno to działać z buta, tak jak w przypadku AZ?
No chyba, że to tylko u mnie ^.^
Odpowiedz
#46
(13-08-2021, 11:19 AM)DenDy napisał(a):
(13-08-2021, 11:13 AM)enefem napisał(a): A to akurat dziwne. Sprawdź proszę czy jak ustawisz ikony na nowo się pojawią.

Faktycznie, pojawiają się po ponownym ustawieniu.
Nie powinno to działać z buta, tak jak w przypadku AZ?
No chyba, że to tylko u mnie ^.^
Pewnie powinno, ale moja implementacja różni się lekko od tej w innych skórkach, dlatego np. przechodząc z AZ2:R nie wszystko przeniesie się z buta. Załóżmy, że menu główne przejdzie (tutaj akurat musi być kompatybilność), ale submenu już nie. Tzn. wpisy będą, ale skinshortcuts ich nie wygeneruje. Dlatego w takim przypadku trzeba skoczyć do ustawień, wejść na konfigurację submenu i tam dać Disable/Enable, żeby skinshortcuts załapał co ma wygenerować. Przynajmniej ja to tak rozumiem^^ Szczerze mówiąc, miałem strasznie dużo problemów na początku przy implementacji script-skinshortcuts i nie bardzo rozumiałem jak to działa. Teraz czaję już więcej, ale nadal kilka kwestii jest dla mnie niejasnych Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
(09-08-2021, 10:32 AM)Tomek napisał(a): 3. - brak pewnej konsekwencji w kolorach - pomimo ustawienia koloru na niebieski, na niektórych jest niebieski, ale np. na wyborze filmu mam zielony:
[Obrazek: mYKtOZPl.jpg]

Właśnie nad tym pracuję. Kilka miejsc udało mi się już uzupełnić, głównie widoki biblioteki. Z czasem będę uzupełniał coraz więcej, aż każde miejsce będzie respektowało wybrany kolor podświetlenia Smile
Odpowiedz
#48
(09-08-2021, 10:32 AM)Tomek napisał(a): 2. możliwość wyłączenia ocen - nie korzystam, w większości skórek usuwam ręcznie

Dodane:

[Obrazek: dLV3kVi.png]

Jako ukłon w Twoją stronę - domyślnie wyłączone ^^
Taka opcja jest nawet korzystniejsza, bo nie wszyscy używają klucza OMDb, więc bez sensu próbować wyświetlić coś, czego się nie da Smile
Odpowiedz
#49
No to jeszcze punkt 1 i przeskakuje.. resztę sam sobie w razie w wygrzebie

Kurcze... Ładne będzie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#50
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości