Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka FanFilm i Real-Debrid - nie działają źródła
#1
Witam,

myślałem, że już znalazłem idealne rozwiązanie - Fanfilm, jedna wtyczka do polskich i zagranicznych filmów/seriali.
Niestety, nie działa to tak jak to sobie wyobrażałem.

Po kolei:
- czysta instalacja kodi 19.1 Matrix + Youtube
- wykupione i aktywne: tb7, hdseans, real-debrid

Wtyczka FanFilm wyszukuje mi tylko filmy/seriale z tb7 i hdseans (i tak jest dobrze, bo tylko te dwa serwisy mam zaznaczone w polish providers i 0 w english).

Autoryzacjia Real-Debrid ustawiona w URLResolver Settings, a mimo tego brak źródeł z Real-Debrid.

Pytanie - czy tak to działa? Czy coś muszę zmienić w ustawieniach? Cache czyściłem w FanFilm i w URLResolver, ale to nie pomogło. Ponowna autoryzacja Real-Debrid w URLResolver nie pomaga. Restart Kodi nie pomaga.

Czy trzeba korzystać z dwóch wtyczek - tj. FanFilm do polskich źródeł (tb7 i hdseans) i Seren/Venom/Fen do angielskich (Real-Debrid) czy też można mieć wszystko w FanFilm i coś źle robię?

Z góry dzięki za pomoc
kocurek7
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Na chwilę obecną źródła en w fanfilm leżą. Developerzy nie mają po prostu czasu się nimi zająć. Za mało rąk do pracy
Ale... ale możliwe że wkrótce coś tam zacznie działać ze źródeł EN Smile
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
A ja dalej mam problem ze źródłami w 4k... Wykupione tb7 oraz xt7 podpięte w Fanfilm. Sprawdzałem na X96 Max+, Canal+ Box oraz telefonie Pocophone F1- wyszukuje co najwyżej źródła 1080p. Za to leciwy S905x z Coreelec bez problemu wyszukuje 4k tych samych filmów. Tak samo zresztą jak Xbox Serwis X nie ma z tym problemów... Oczywiście na każdym boxie najnowsze wersje Kodi oraz Fanfilm. Co robię źle?
Odpowiedz
#4
Problem tkwi w tym że prosiłem cię o logi tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ale to olałeś - i to robisz źle.
Bez tego developerzy nie będą w stanie zlokalizować problemu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(06-09-2021, 04:25 AM)Tomek napisał(a): Na chwilę obecną źródła en w fanfilm leżą. Developerzy nie mają po prostu czasu się nimi zająć. Za mało rąk do pracy
Ale... ale możliwe że wkrótce coś tam zacznie działać ze źródeł EN Smile

OK. Dzięki za info. Poradziłem sobie tak, że do PL źródeł mam FanFilm, a do EN mam Seren.
Fajnie by było jakby wszystko działało w jednym dodatku - tj. Fanfilm.
Odpowiedz
#6
Nieoficjalnie powiem że poprawka jest - tylko są testy
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@Tomek przepraszam, masz rację, niepotrzebnie śmiecę w kilku wątkach z tym samym problemem. Na swoje usprawiedliwienie nie mam nic, po prostu nie za bardzo wiedziałem jak się za te logi wziąć, ale google pomogło. Tu na świeżej instalacji Fanfilm z podpiętym tb7 oraz xt7: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Przydałyby się tzw. pełne logi - dla sprzętu w którym działa ci 4k i dla tego w którym nie działa (chociaż sam muszę sprawdzić czy u mnie 4k się pokazuje)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oki - już coś widzę - przetestuję co i jak

Podaj konkretny film na którym znajdujesz źródła 4k
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Wyszukiwałem filmy:
- Szybcy i wściekli 9
- Snake eyes
- Jeden gniewny człowiek

Canal+ Box 4k By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Xbox Series X By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Na tvboxie niestety max 1080p
Xbox znajduje 4k prawie we wszystkich filmach.

Dodam jeszcze, że wtyczki tb7/xt7 wyszukują źródła 4k na każdym urządzeniu, ale oczywiście bez takiego interfejsu jaki daje Fanfilm...
Odpowiedz
#10
Błędem żadnym nie sypie - różnica jest chyba w jakiejś interpretacji między py2 a py3 - obbadamy.
natomiast inne wtyczki działają na innej zasadzie jak fanfilm, więc nie można ich porównywać.
U mnie na FanFilm znajduje szybkich - bez podania rozmiaru - na stronie ten film jest oznaczony jako 2160p - nie znajduje mi żadnego z opisem 4k. po prostu coś poleciało w opisach - postaram się znaleźć co, i dać znać do developerów
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości