Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLUE TWILIGHT - Premiera [ 21.01.2022 ]
#1
Information 
[Obrazek: vbtXrS8.png]
[Obrazek: CFOTDg9.png]
Siemanko Smile


Chciałem zaprezentować Wam nową skórkę, nad którą prace powoli dobiegają końca Smile



Skórka opiera się na nieco innym koncepcie niż większą skórek z których korzystaliśmy. W Blue Twilight większość widgetów ląduje na "globalnej ściance", natomiast lokalnie (czyli dla każdego menu entry) możemy ustawić po jednym widgecie z bannerami. Zamysł był taki, aby trzymać wszystko w jednym miejscu i móc się bezproblemowo poruszać pomiędzy biblioteką naszych filmów. Na stronie głównej, będziemy mieli do dyspozycji 3 poziomy widoku.

1. Widok podczas poruszania się między pozycjami. Zobaczysz tam tytuł, fabułę, fanart i kilka informacji o tytule.

2. Pierwszy poziom, czyli spotlight, gdzie informacje się zredukują, aktywuje się przycisk z odtwrazaniem filmu, do dyspozycji będziemy mieli 2 dodatkowe przyciski (dla podstawowych akcji) i (w zależności od przełącznika w ustawieniach) odtworzy się zwiastun filmu w tle - na pełnym ekranie.

3. Ostatni poziom, a zarazem 2 poziom spotlight. Tutaj ujrzymy nieco więcej informacji o filmie + do dyspozycji będziemy nieco więcej przycisków dzięki czemu eksploracja naszej biblioteki będzie przebiegała płynnie i przyjemnie Wink



To tyle z opisu strony głównej.



Skórka tym razem bazuje całkowicie na Cosmic, ale zawiera mase usprawnień. Animacje są płynniejsze, przyjemniejsze dla oka, szybsze. Widoki są dopieszczone. Ustawienia uproszczone. Krótko mówiać - instalujesz i korzystasz. Bez zbędnych ceregieli czy spędzania tony czasu nad ustawieniem skórki.



Teraz pytanie - kiedy będziemy mogli ją zainstalować? Premierę planuję w ciągu kilku dni. Jeszcze zostało trochę do zrobienia, a nie chciałbym przedwcześnie udostępniać, bo jak wiadomo .... pierwsze wrażenie jest najważniejsze Smile



"Już za chwileczkę, już za momencik..." udostępnie krótki filmik pokazowy oraz kilka zdjęć. Filmik jak i zdjęcia muszą się zrobić Big Grin



Kończąc... Mam nadzieję, że uda mi się dostarczyć Wam produkt z którego będziecie zadowoleni tak, jak ja Wink

Nie pozostaje mi nic innego, jak krótkie - stay tuned!


A tu krótko z Live TV




Po pobraniu zipa, zainstaluj go w Kodi (ustawienia > dodatki > zainstaluj z pliku zip), a następnie zainstaluj skórkę z repozytorium heppen's repository

Jeśli chcesz, możesz dodać ten link do menedżera plików w Kodi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zainstalować moje repozytorium prosto z kodi Smile

Repozytorium skórki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Tomek, DenDy, marcino2404, Hubertu, sky02, ManyPL, EMR9, p3t3n3t, tasior55, arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
No - tempo istotnie godne podziwu - ledwo co Cosmic ujrzał światło dzienne a tu coś nowego.
Ciekawy koncept z tym głównym menu - faktycznie coś innego? Oby to nie był "Nowy ład" Wink
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(15-01-2022, 07:02 PM)Tomek napisał(a): No - tempo istotnie godne podziwu - ledwo co Cosmic ujrzał światło dzienne a tu coś nowego.
Ciekawy koncept z tym głównym menu - faktycznie coś innego? Oby to nie był "Nowy ład" Wink

A dzięki Tongue Cosmic to był eksperyment, który posłużył mi jako podwaliny do zbudowania czegoś lepszego Smile
Czy to coś innego? Zdecydowanie... Czy to dla każdego? Nie sądze Smile "Nowy ład", "Nową łade", itp. zostawmy w spokoju, to nikomu nie potrzebne Big Grin

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób zrazi się przez nieco inny układ strony głównej, ale w planach jest zrobienie forka, ale o tym... w następnym odcinku Smile
Odpowiedz
#4
No i nadejszła wiekopomna chwila moi mili Smile

Otóż wszem i wobec - ogłaszam dzisiaj premierę skórki! Instrukcje do pobrania znajdziecie w pierwszym poście. Link do githuba pojawi się niedługo Wink

#edit
Dodałem alternatywny link do repozytorium Smile

Podziękowali: Hubertu, ManyPL, EMR9, LukasS, warszawiak
Odpowiedz
#5
Dodałem link do repozytorium na Githubie dla zainteresowanych Smile

Nagrałem krótki filmik o Hubie filmowym:

 

Co to jest?

Movies Hub umożliwia ustawienie nam na oddzielnej stronie indywidualne widgety dla danej kategorii, bądź oddzielną ściankę widgetów. Co to daję? Wyobraźmy sobie teraz taką sytuację... Mamy dość wolne urządzenie, a chcemy mieć widgety. Widgety mocno spowalniają czas uruchamiania skóry, jak i samej skórki. Tutaj z pomocą przychodzi Movies Hub... Czyścimy stronę główną z widgetów, ustawiamy je w Hubie.
Skórka ładuje się instant (jak dania knorr o.o), a gdy chcemy przejrzęc widgety wchodzimy w hub. Proste, a zarazem genialne Smile
Wszystko elegancko jest przedstawione na filmiku. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie komentarzy, że filmik nagrałem za szybko Wink

Jak macie pytania, pytajcie.
Odpowiedz
#6
Niestety na Windows wygląda to tak jak na screenie , Smile  Trochę buu idę sprawdzić na innych systemach

[Obrazek: fs7WdoCl.png]
Edycja 30 stycznia 2022 13:20

Jest bu przynajmniej u mnie na Win10 Kodi 19.3 ogarnę mam kopię ale .... może jednak jest jakiś problem ??

Edycja 30 stycznia 2022 13:33
Ja nie atakuję zrozum dobrze,  dziękuję, że to robisz teraz jest tak, że gdyby nie kopia nie wstanę z KODI sprawdziłem na dwóch laptopach z Windows !!! Może testuj to, oznaczaj jako nightly albo ja jestem dziwny. Ilu gwiazdorów zobaczy że jest nowe założy w ciemno i zdechnie ??? może duże czerwone UWAGA ?? Tak tylko grzecznie i raz jeszcze dziękuję 
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(30-01-2022, 12:10 PM)p3t3n3t napisał(a): Niestety na Windows wygląda to tak jak na screenie , Smile  Trochę buu idę sprawdzić na innych systemach

[Obrazek: fs7WdoCl.png]
Edycja 30 stycznia 2022 13:20

Jest bu przynajmniej u mnie na Win10 Kodi 19.3 ogarnę mam kopię ale .... może jednak jest jakiś problem ??

Edycja 30 stycznia 2022 13:33
Ja nie atakuję zrozum dobrze,  dziękuję, że to robisz teraz jest tak, że gdyby nie kopia nie wstanę z KODI sprawdziłem na dwóch laptopach z Windows !!! Może testuj to, oznaczaj jako nightly albo ja jestem dziwny. Ilu gwiazdorów zobaczy że jest nowe założy w ciemno i zdechnie ??? może duże czerwone UWAGA ?? Tak tylko grzecznie i raz jeszcze dziękuję 

A to ciekawe. Fajnie jakbyś dał coś więcej... Instalowane z Githuba zapewne, tak? W takim razie nie dziw się, że coś może nie działać. Github to moja piaskownica, to co jest w heppen's repository jest "stabilne" (na ile jestem w stanie przetestować).

Jak zainstalwałeś z GH i skarżysz się, że coś nie działa, odpowiem tylko - trudno. Jeśli chcesz pomóc, daj logi, napisz normalnie, bo z tego bełkotu mało co idzie zrozumieć.
Odpowiedz
#8
instalowałem stąd By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i ciągle nie jestem wrogiem, jak Ci poślę cokolwiek z Windows skoro tyko tyle widzę ??
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Wiesz co, ogarnij co z ludźmi którzy zrobili to co ja !!! ma być wyraźne na WINDOWS nie testowałem, nie ucz mnie tutaj z całym szacunkiem. Mam 52 lata jestem informatykiem starej daty ale jednak, pisz co maja zrobić Ci którzy Ci zaufali i kliknęli. Ja zrobiłem na 2 laptopach ale że moje, ogarnąłem sąsiada efekt ten sam. Podpowiem Windows 64 skóra poprzednia Aen NOX nie działa nie obrażaj się Windows jest dziwny zawsze uważaj !!!!
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości