Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLUE TWILIGHT - Premiera [ 21.01.2022 ]
#1
Information 
[Obrazek: vbtXrS8.png]
[Obrazek: CFOTDg9.png]
Siemanko Smile


Chciałem zaprezentować Wam nową skórkę, nad którą prace powoli dobiegają końca Smile



Skórka opiera się na nieco innym koncepcie niż większą skórek z których korzystaliśmy. W Blue Twilight większość widgetów ląduje na "globalnej ściance", natomiast lokalnie (czyli dla każdego menu entry) możemy ustawić po jednym widgecie z bannerami. Zamysł był taki, aby trzymać wszystko w jednym miejscu i móc się bezproblemowo poruszać pomiędzy biblioteką naszych filmów. Na stronie głównej, będziemy mieli do dyspozycji 3 poziomy widoku.

1. Widok podczas poruszania się między pozycjami. Zobaczysz tam tytuł, fabułę, fanart i kilka informacji o tytule.

2. Pierwszy poziom, czyli spotlight, gdzie informacje się zredukują, aktywuje się przycisk z odtwrazaniem filmu, do dyspozycji będziemy mieli 2 dodatkowe przyciski (dla podstawowych akcji) i (w zależności od przełącznika w ustawieniach) odtworzy się zwiastun filmu w tle - na pełnym ekranie.

3. Ostatni poziom, a zarazem 2 poziom spotlight. Tutaj ujrzymy nieco więcej informacji o filmie + do dyspozycji będziemy nieco więcej przycisków dzięki czemu eksploracja naszej biblioteki będzie przebiegała płynnie i przyjemnie Wink



To tyle z opisu strony głównej.



Skórka tym razem bazuje całkowicie na Cosmic, ale zawiera mase usprawnień. Animacje są płynniejsze, przyjemniejsze dla oka, szybsze. Widoki są dopieszczone. Ustawienia uproszczone. Krótko mówiać - instalujesz i korzystasz. Bez zbędnych ceregieli czy spędzania tony czasu nad ustawieniem skórki.



Teraz pytanie - kiedy będziemy mogli ją zainstalować? Premierę planuję w ciągu kilku dni. Jeszcze zostało trochę do zrobienia, a nie chciałbym przedwcześnie udostępniać, bo jak wiadomo .... pierwsze wrażenie jest najważniejsze Smile



"Już za chwileczkę, już za momencik..." udostępnie krótki filmik pokazowy oraz kilka zdjęć. Filmik jak i zdjęcia muszą się zrobić Big Grin



Kończąc... Mam nadzieję, że uda mi się dostarczyć Wam produkt z którego będziecie zadowoleni tak, jak ja Wink

Nie pozostaje mi nic innego, jak krótkie - stay tuned!


A tu krótko z Live TV




Po pobraniu zipa, zainstaluj go w Kodi (ustawienia > dodatki > zainstaluj z pliku zip), a następnie zainstaluj skórkę z repozytorium heppen's repository

Jeśli chcesz, możesz dodać ten link do menedżera plików w Kodi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zainstalować moje repozytorium prosto z kodi Smile

Repozytorium skórki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Tomek, DenDy, marcino2404, Hubertu, sky02, ManyPL, EMR9, p3t3n3t, tasior55, arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
BLUE TWILIGHT - Premiera [ 21.01.2022 ] - przez heppen_ - 15-01-2022, 06:56 PM
RE: Blue Twilight - przez Tomek - 15-01-2022, 07:02 PM
RE: Blue Twilight - przez heppen_ - 15-01-2022, 07:32 PM
RE: BLUE TWILIGHT - Premiera [ 21.01.2022 ] - przez Tomek - 30-01-2022, 02:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości