Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box do filmów i gierek
#21
a słuchajcie - witajcie ogóle. A ja mam taki dylemat Smile mam MIbox S 4K - fajna maszynka ale przycina klatki (rwanie takie następuje co 2-3 sęk) na IPTV, rzadziej ale na KODI NTFX i YOUTUBie zawsze.
Co to może być.

Możecie mi jakiś godny uwagi box zaproponować abym nie miał takich przycięć aby wszytko chodziło równiutko.?

PiotrN.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Play now tv box 2 lub canal+ box mistrzostwo w swojej cenie.
Odpowiedz
#23
Udało się kupić C+ boxa w dobrej cenie, Emuelec z pendrive śmiga;] Zainstalowany tam Android wydaje się nieco powolny, może trzeba się przerzucić na coś innego.
Minus jaki zauważyłem, to jak kończę zabawę z Emuelec (wyłączam grzecznie, wyjmuje pendriva), to potem box nie chce się odpalić, muszę mu odciąć prąd i dopiero wtedy wstaje z Androidem. To tak już jest?
Odpowiedz
#24
(28-02-2022, 08:41 AM)johnglon napisał(a): Udało się kupić C+ boxa w dobrej cenie, Emuelec z pendrive śmiga;] Zainstalowany tam Android wydaje się nieco powolny, może trzeba się przerzucić na coś innego.
Minus jaki zauważyłem, to jak kończę zabawę z Emuelec (wyłączam grzecznie, wyjmuje pendriva), to potem box nie chce się odpalić, muszę mu odciąć prąd i dopiero wtedy wstaje z Androidem. To tak już jest?
A co myślicie o tym - czy ten też może klatki rwać na KODIM NTFX i IPTV:
tv box tx9 pro
Odpowiedz
#25
Na miboxie masz oczywiście ustawione:

Kodi  /ODTWARZACZ/WIDEO/Dostosuj częstotliwość odświerzania ustawione na "Po uruchomieniu/zatrzymaniu"

I po mimo tego masz cały czas kłopoty z płynnością odtwarzania?
Odpowiedz
#26
(03-03-2022, 04:32 PM)jon1022 napisał(a): Na miboxie masz oczywiście ustawione:

Kodi  /ODTWARZACZ/WIDEO/Dostosuj częstotliwość odświerzania ustawione na "Po uruchomieniu/zatrzymaniu"

I po mimo tego masz cały czas kłopoty z płynnością odtwarzania?
Wy to jesteście debeściaki Smile filmy na KODI chodzą już płynnie po ustawieniu opcji od jon1022 Smile
a co z NETFLIXem - aplikacją pobraną z googlePLAY tam tez ta sama sytuacja.?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(04-03-2022, 10:40 AM)pitpc1978 napisał(a):
(03-03-2022, 04:32 PM)jon1022 napisał(a): Na miboxie masz oczywiście ustawione:

Kodi  /ODTWARZACZ/WIDEO/Dostosuj częstotliwość odświerzania ustawione na "Po uruchomieniu/zatrzymaniu"

I po mimo tego masz cały czas kłopoty z płynnością odtwarzania?
Wy to jesteście debeściaki Smile filmy na KODI chodzą już płynnie po ustawieniu opcji od jon1022 Smile
a co z NETFLIXem - aplikacją pobraną z googlePLAY tam tez ta sama sytuacja.?
Orginalna apka netflixa chyba nadal nie wspiera tego.
Apka amazon Achyba ma tą funkcję, Do netflixa możesz użyć po prostu wtyczki w kodim - na miboxie powinieneś mieć jakość taką samą jak w orginalnej apce 1080p/4k
Odpowiedz
#28
a co powiecie o urządzeniu H96 Max 4K Ultra HD - od początku klatkuje na wszystkim co tylko się odtwarza na nim...może jakiś soft można by OBCY wgrać aby się tego pozbyć i używać urządzenia normalnie....do tego pokazuje Pseudo FHD bo jak się przypatrzy to obraz jest poszarpany? Macie jakiś pomysł. Mam tam soft z 5 marca 2019 - innego nie pokazuje aby był jakiś nowszy
Model Urządzenia to H96 Max RK3318

właśnie aktualizowałem do Wersja 11 (5 listopada 2020)

najnowszych już nie znalazłem, nadal tak samo się zachowuje, rwie klatki na IPTV, KODI i nawet na INFO z VOD TVP.

może to sprzęt za słaby i nie radzi sobie.?
Odpowiedz
#29
(09-03-2022, 10:03 AM)pitpc1978 napisał(a): Macie jakiś pomysł.

Tak, nieuchronnie zbliża się wiosna, śledzić w lokalnych mediach czy nie pojawią się informacje o poniższych przykładowych działaniach...

[Obrazek: xK0UZJsl.png]
Odpowiedz
#30
(09-03-2022, 10:03 AM)pitpc1978 napisał(a): nie radzi sobie.?

W podstawowych zastosowaniach musi działać płynnie, może sieć bezprzewodowa nie wyrabia, kablem go potraktować [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości