Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Trafiłem na mały błąd w wyszukiwarce TB7 i XT7. Jak w nazwie pliku jest apostrof ('), to wyszukiwarce odbija i zwraca wyniki zupełnie niezwiązane z zapytaniem. Z grawisem (`) nie ma problemu.

A przy okazji FanFilm nie zwraca na liście odcinków specjalnych, pomimo ich obecności na TMDB i TVDB.
Akurat wrzucałem na hosting serial "Wolf's Rain" (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.), gdzie mamy 26 odcinków serii podstawowej i cztery odcinki specjalne, które zamykają historię.

A i mam zrobione tak, że wyszukiwarka tb7 i xt7 zwróci mi wyniki przy zapytaniu (przykładowo):
Wolfs Rain - wszystkie odcinki)
Wolf`s Rain - wszystkie odcinki
tt0367439 - wszystkie odcinki
Wolfs Rain s01e01 - odcinek 1 (analogicznie dla pozostałych odcinków)
Wolf`s Rain s01e01 - odcinek 1 (analogicznie dla pozostałych odcinków)
tt0367439 s01e01 - odcinek 1 (analogicznie dla pozostałych odcinków)
tt0942326 - odcinek 1
tt0978240 - odcinek 3

Na Rapideo i Nopremium apostrof nie przeszkadza, ale one nie przeszukują hostingów, lecz własną historię pobierania (ktoś musi pobrać plik za pomocą tego hostingu, aby pojawił się w wynikach wyszukiwania). Tu szuka tylko po nazwie pliku (przynajmniej z tego, co zauważyłem).
Odpowiedz
REKLAMA:



fanfilm v2022.11.05.0
ptw v2022.09.30.1

Posiadam wtyczke Fanfilm na telefonie na kodi - działa bez zarzutu
Zinstalowałem Kodi na XBox one s i wtyczna Fanflim bardzo zacina, trudno się przegląda katalogi, gdy już się uruchomi film to w porządku

logi:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Czy to ze Kodi zainstalowane jest na Xbox one s a nie na np. Mi stick 4k moze być powodem problemów?
Odpowiedz
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Po prostu przydałaby się opcja usuwania apostrofu z wysyłanego do wyszukiwarek tytułu albo aby FF szukał zarówno z apostrofem, jak i bez (zwłaszcza TB7, bo wtedy zwraca losowe wyniki).
A co do tych brakujących odcinków, to na Trakt jest 30 odcinków i 4 specjalne (ostatnie cztery odcinki sezonu 1 dublują się z odcinkami specjalnymi; zgłosiłem już im duplikaty), Na TMDB jest 26 odcinków sezonu 1 i 4 odcinki specjalne, a na TVDB mamy tak samo jak na TMDB. Tylko na IMDB jest 30 odcinków w sezonie 1, ale oni nie obsługują odcinków specjalnych.

Tego nie wyświetla FF w odcinkach:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (duplikat powyższego)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
I tak wszystkich czterech z sezonu 0.
Odpowiedz
To co wyświetla trakt na stronie nie do końca pokrywa się z tym co zwraca api trakt - często są zwracane stare dane tmdb co powoduje wiele problemów.
Api trakt nie zawsze zwraca prawidłowe dane z tmdb i stąd są zawirowania w tytułach/odcinkach. Nawet w ciągu jednego dwóch dnia potrafi się to zmienić. Stąd prace nad przejściem w FanFilm z trakt na tmdb - ale o tym to już kilka razy mówiłem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
fanfilm v2022.11.05.0
ptw v2022.09.30.1

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dzień dobry, przy uruchamianiu filmów ze źródeł cda, KODI zacina się/ ciągle buforuje.
Odpowiedz
REKLAMA:



Nie ma to żadnego związku z FanFilm - za odtwarzanie odpowiada tylko i wyłącznie KODI - nie FanFilm.
Przeczytaj pierwszy post w tym wątku - masz tam odpowiedź na swój problem - na czerwono na dole.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Wracając do mojego postu o serii Wolf's Rain.
Fan Film za nic niechce znaleźć źródeł bez względy na to jak nazwę pliki z odcinkami
Próbowałem wg tytułu na TMDB, IMDB, TheTVBD, Trakt, zarówno z podaniem roku, jak i bez i nic. Brak źródeł.

W logu znalazlem coś takiego:
<general>: EXCEPTION Thrown: -->Python callback/script returned the following error<--
Traceback (most recent call last): 
File "/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.fanfilm/resources/lib/sources/pl/tb7.py",line 192, in sources for row in rows: 
TypeError: 'NoneType' object is not iterable
-->End of Python script error report<--
Odpowiedz
Hej
Zainstalowałem najnowsze kodi 19.4, posiadam Fanfilm repo 0.8 pobrany ze żródła By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. weedłu opisu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zatrzymuje sie na kroku Potwierdzamy instalację przyciskiem Zainstaluj. Nie mam opcji instalacji, jak już to odinstaluj, wersje dezaktywuj i aktualizacje automatyczne. Pozostałe opcje są nieaktywne. W jaki sposób odpalić te repo? Wychodzi na to, że nie przechodzi do instalacji zależnych dodatków.
Odpowiedz
bardzo możliwe że jest problem z jakąś zależnością - bez logów nie pomożemy.

I sprawdź czy na pewno wchodzisz w repozytorium FanFilm/Wtyczki wideo/Fanfilm/ - bo wygląda to tak jakyś klikał na samym repozytorium a nie na wtyczce
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości