Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Wyszukiwanie seriali oparte jest obecnie na trakt.tv - które od tygodnia ma awarię - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
API będzie aktywne dopiero za tydzień i dopiero wtedy ruszy wyszukiwanie w FanFilm.

Podziękowali: totomasz
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Kodi 19,3 zainstalowane na android 11, interfejs miui.
Fanfilm wersja 2022.11.05.0
Serial wikingowie Walhalla nie wyszukuje źródeł. A na e-kino można normalnie obejrzeć. W czym problem?
Odpowiedz
Patrz post wyżej. Jezu ludzie czytajcie co pisze Tomek bo chłop się na tym zna.
1
Odpowiedz
(18-12-2022, 02:09 PM)woland357 napisał(a): Kodi 19,3 zainstalowane na android 11, interfejs miui.
Fanfilm wersja 2022.11.05.0
Serial wikingowie Walhalla nie wyszukuje źródeł. A na e-kino można normalnie obejrzeć. W czym problem?
Jak dla mnie problem tkwi w użytkowniku. Używaj ekino a nie fanfilm. Proste rozwiązanie. Bo powód dla którego nie działa podałem już dawno temu.
Warto też poczytać jak działa fanfilm - masz w pierwszym poście. Ekino chowa się za cf więc w kodi nie będzie działać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Problem to chyba jest moderatorem. Skoro nie działa wyszukiwanie na e-kino.to po co jest podane w źródłach wtyczki? Chyba normalne że jeśli tak nie mogę to sobie obejrzę przez stronę. No ale zdaje się że to jest forum odnośnie programu kodi a nie odnośnie oglądania filmów przez strony. Skoro mam oglądać przez stronę.to po co mi te kodi jak tak
Odpowiedz
(18-12-2022, 07:07 PM)woland357 napisał(a): Skoro nie działa wyszukiwanie na e-kino.to po co jest podane w źródłach wtyczki?
Już ci mówiłem - poczytaj jak działa FanFilm - ekino jest schowane za CF - jak się odsłoni, to będzie działać. I pewnie dlatego autorzy FF zostawili je w źródłach wtyczki - nie będą co 2 dni wypuszczać nowej wersji bo strona A się schowała a strona B się odkryła. No chyba że wiesz jak to ogarnąć, to wtedy zapraszam na PW - skontaktuję cię z autorami FF - chętnie przyjmą pomoc.
Natomiast - stronę wcześniej (ale też na tej) masz informację, że ze względu na awarię trakt FanFilm może nie działać prawidłowo - nie są pobierane wszystkie dane które umożliwiają prawidłowe znalezienie filmu/serialu. A przez to też znalezienie źródeł. I dlatego problem tkwi w użytkowniku, który nie chciał doczytać że są obecnie duże problemy - niezależne od twórców FF tylko zależne od serwisów zewnętrznych.

A problem z użytkownikiem jest taki, że tradycyjnie zostało zignorowane to o co proszę w pierwszym poście:
- podanie wersji FanFilm, wersji modułu PTW + logi jeśli występuje jakiś błąd.
- przed zgłoszeniem błędu - proszę sprawdzić połączenie sieciowe, połączenie z następującymi stronami: trakt.tv themoviedb.org imdb.org
Wybrałeś sobie wybiórczo to o co proszę, podając rzeczy które kompletnie nie mają związku z kodi - interfejs MIUI.

BTW - nie mówiłem w jaki sposób masz używać ekino - jest wtyczka od mbebe której możesz używać - i to o nią mi chodziło gdy mówiłem "Używaj ekino a nie fanfilm".


coraz mniej mi się chce.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Ok. Przepraszam że dokładnie nie przeczytalem pierwszego postu. Sądziłem że wersja kodi i fanfilm wystarczy. Dzięki za podpowiedź z tą wtyczka. Swoją drogą uważam że jeśli e-kino nie działa w fanfilmie to powinni usunąć te źródło. Żebym to wiedział to bym tylko ta wtyczkę od e-kino zainstalował.
Odpowiedz
Jak już mówiłem - e-kino schowało się ca CF - na jak długo nikt nie wie. Z reguły usuwane są tylko te źródła które definitywnie zakończyły swoje działanie. Te które się schowały za CF albo z innych przyczyn sią tymczasowo niedostępne - zostają. To tak jak z Filmanem i hdseans obecnie - jak trafisz w okienko to działają.
Uprzedzając pytanie - nie wiem czy obecnie ekino od mbebe działa - nie korzystam na codzień z tej wtyczki.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Właśnie sprawdziłem i działa. Pozwala pominąć reklamy. Więc jest dużo lepiej niż przez stronę oglądać. Dzięki za podpowiedź.
Odpowiedz
Po awarii trakt.tv wszystko wraca do normy. Strona wstała, API także wstało.
Użytkownicy FanFilm korzystający z dobrodziejstw trakt.tv powinni ponownie aktywować konto (FanFilm-narzędzia-Trakt:autoryzacja) - czyli usunąć stare i na nowo aktywować.

Podziękowali: tasior55
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości