Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fen nie odtwarza napisów PL + Seren
#11
Sprawdź w trakcie odtwarzania - ustawienia - ustawienia napisow- pokazuj napisy
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Napisy sa włączone przesyłam screeny moich ustawienien Kodi,Fen i Umbr
[Obrazek: YPJsBdKl.jpg][Obrazek: 9fF9nYNl.jpg][Obrazek: ic0yHjol.jpg][Obrazek: Rhqd6ell.jpg][Obrazek: G9OUNZtl.jpg][Obrazek: 1fox09ul.jpg][Obrazek: 6Q78fYAl.jpg][Obrazek: Vs6nQKfl.jpg]
Odpowiedz
#13
W ustawieniach odtwarzacza zostaw w zakładce "języki dla których mozna pobrac napisy" zostaw tylko polskie .
Czy w przypadku gdy plik ma wbudowane napisy są one wyświetlane ?(mozesz sprawdzić na jakies produkcji Apple TV )
Odpowiedz
#14
Na FanFilmie jak włączam cos z napisami to napisy są
Szczerze mówiąc skończyły mi się pomysły, dlaczego na Seren działają napisy pobrane z napisprojekt katalog, a na Fen, Umbr nic nie działa
Odpowiedz
#15
Smile 
Moje ustawienia niewiele Ci pewnie dadzą bo korzystam z Kodi 20 Nexus ale tu masz screeny:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tak to wyglada po opdaleniu filmu
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#16
Ustawiłem wszystko tak samo napisy sie pobrały, ale cały czas się nie wyświetlają dodam że robię to na telefonie w domu zobaczę czy na TV jest taka sama sytuacja.
Może format wiedo w telefonie coś nie współpracuje z napisami?

[Obrazek: mkFldEWl.jpg]
[Obrazek: ZPsZXMgl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Jesli przy powyższych ustawieniach nadal nie będą się wyświetlały napisy to przeinstaluj Kodi-wszystkie ustawienia pozostaną.
Odpowiedz
#18
NA tv dziala wiec na telefonie cos jest nie tak.
Ty też musisz synchronizować napisy przesuwać je do przodu bo są spóźnione? Można to jakoś poprawić?
Odpowiedz
#19
Czasami trzeba przesunąć napisy w przód lub w tył.FEN pobiera z opensubtitles.Mozesz odpalić subtitles mangler i wskazać innego dostawcę np.napiprojekt katalog.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości