Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa tytuły
#1
Czy jest skórka, która może wyświetlać zarówno Title jak i Original Title? Mam sporą kolekcję, zrobione pliki nfo z oboma tytułami (jeden to polski, drugi oryginalny). Super byłoby, jakby się wyświetlały i wyszukiwały wszystkie wersje tytułów. A może to kwestia konfiguracji?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(22-10-2022, 09:19 PM)taczka napisał(a): Czy jest skórka, która może wyświetlać zarówno Title jak i Original Title? Mam sporą kolekcję, zrobione pliki nfo z oboma tytułami (jeden to polski, drugi oryginalny). Super byłoby, jakby się wyświetlały i wyszukiwały wszystkie wersje tytułów. A może to kwestia konfiguracji?
Zawsze możesz sobie to dodać do skórki. W przypadku niektórych wystarczy dorzucić kolejny infolabel np. po myślniku i masz dwa tytuły. Daj przykład skórki, w której chcesz mieć oba title i skrina w którym miejscu.
Odpowiedz
#3
Dzięki za zainteresowanie. 

Mam Kodi 19, zwykłą skórkę Estuary. Chciałbym, żeby tytuł oryginalny był widoczny w 2 miejscach. Po pierwsze, gdy klikam na Informacje i wyświetlają mi się dane o filmie (może być zamiast tagline wyświetlanego pod tytułem i rokiem). Drugie miejsce, to informacje o filmie przy przeglądaniu listy. W sumie też może być zamiast tagline. Tylko w obu przypadkach czcionka zmieniona na pogrubioną, choć mniejszą od tytułu.

Jak się łatwiej to da zrobić w innej skórce, to czekam na polecenie, choć do tej się przyzwyczaiłem. Kodi jest na Canal+ Box 4K, więc AndroidTV 10. Zależy mi na łatwym dostępie do Filmów, Dodatków i Wideo.
Odpowiedz
#4
(23-10-2022, 08:41 PM)taczka napisał(a): Dzięki za zainteresowanie. 

Mam Kodi 19, zwykłą skórkę Estuary. Chciałbym, żeby tytuł oryginalny był widoczny w 2 miejscach. Po pierwsze, gdy klikam na Informacje i wyświetlają mi się dane o filmie (może być zamiast tagline wyświetlanego pod tytułem i rokiem). Drugie miejsce, to informacje o filmie przy przeglądaniu listy. W sumie też może być zamiast tagline. Tylko w obu przypadkach czcionka zmieniona na pogrubioną, choć mniejszą od tytułu.

Jak się łatwiej to da zrobić w innej skórce, to czekam na polecenie, choć do tej się przyzwyczaiłem. Kodi jest na Canal+ Box 4K, więc AndroidTV 10. Zależy mi na łatwym dostępie do Filmów, Dodatków i Wideo.

Ok, więc wskaże ci pliki i linijki do edycji. Edytujesz u siebie, jak efekt będzie zadowalający to zrobisz sobie *.mod skórki estuary, aby nie nadpisywało ci zmian przy aktualizacji jej.

Na początek sublabel w DialogVideoInfo.xml:

Przejdź do tej lokalizacji i edytuj plik Variables.xml


skin.estuary/xml/Variables.xml

odnajdź tam ten fragment

	<variable name="VideoInfoSubLabelVar">
		<value condition="String.IsEqual(ListItem.DBType,episode)">$INFO[ListItem.Season]$INFO[ListItem.Episode,[COLOR grey]x[/COLOR],: ]$INFO[ListItem.Title]</value>
		<value condition="String.IsEqual(ListItem.DBType,movie)">$INFO[ListItem.Tagline,[I],[/I]]</value>
		<value>$INFO[ListItem.Genre]</value>
	</variable>

i zamień na ten:


	<variable name="VideoInfoSubLabelVar">
		<value>$INFO[ListItem.OriginalTitle,[B],[/B]]</value>
	</variable>

co do listy to musisz pokazać, najlepiej na skrinie/zdjęciu w którym miejscu, bo nie ogarniam, a widoków listy są co najmniej 2 ^^
Odpowiedz
#5
Dzięki. Teraz jestem zabiegany, pewnie dopiero po 1.11 zajmę się tym.

Nie jest tak, że jeśli podmienię zmienną w Variables.xml to wszędzie mi podmieni? Także w widoku listy? Lista o którą mi chodziło, to ta z listą tytułów i dat w środku, okładką z prawej strony, tytułem, tagline i fabułą z lewej.
Odpowiedz
#6
(25-10-2022, 07:56 PM)taczka napisał(a): Dzięki. Teraz jestem zabiegany, pewnie dopiero po 1.11 zajmę się tym.

Nie jest tak, że jeśli podmienię zmienną w Variables.xml to wszędzie mi podmieni? Także w widoku listy? Lista o którą mi chodziło, to ta z listą tytułów i dat w środku, okładką z prawej strony, tytułem, tagline i fabułą z lewej.

Zgadza się, zmienne są globalne, więc podmieni wszędzie tam gdzie zmienna jest wykorzystana. Szczerze nie sprawdzałem, gdzie akurat ta jest wykorzystywana, wydaje mi się, że głównie w DialogVideoInfo. Lista to pewnie View 50. Znajdę trochę więcej czasu to naniosę te poprawki i dam ci zipa z zmienionym id, tak żeby nie nadpisywało ci skórki przy aktualizacji.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości