Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CDA PL TV - lista kanałów
#11
(08-03-2023, 05:18 AM)mtr81 napisał(a): Wgrywasz wtyczkę poleceniem 'Instaluj z pliku ZIP' wskazując lokalizację, w której umieściłeś ZIP-a.
Tak robię, ale ta wtyczka jest niewidoczna jak wskazuję lokalizację, gdzie ją umieściłem. Próbowałem w różnych miejscach ją wkleić a potem jak wchodzę w kodi , potem 'instaluj z pliku zip' to jej tam nie ma - poprostu jej nie widać . Nie wiem co mogę jeszcze zrobić ,aby ją zainstalować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Rozumiem, że tego ZIP nie wypakowujesz samodzielnie tylko wrzucasz na BOXa plik z rozszerzeniem .ZIP?
Odpowiedz
#13
(08-03-2023, 10:41 AM)hadii napisał(a): Rozumiem, że tego ZIP nie wypakowujesz samodzielnie tylko wrzucasz na BOXa plik z rozszerzeniem .ZIP?
Tak , dokładnie.
Odpowiedz
#14
A nie da się tak normalnie skopiować pliku zip z wtyczką na pendriva, pendrive do shilda i wtedy normalnie zainstalować?
też nie widzi zipa?
Odpowiedz
#15
(08-03-2023, 10:54 AM)jon1022 napisał(a): A nie da się tak normalnie skopiować pliku zip z wtyczką na pendriva, pendrive do shilda i wtedy normalnie zainstalować?
też nie widzi zipa?
Też tak pomyślałem - okazało się, że wtedy też nie widzi zipa - ale dla przykładu jakbym rozpakował tego zipa to wtedy ten folder rozpakowany jest widoczny a zip oczywiście nie.

A może jakbym ten plik zip umieścił gdzieś w internecie i podał jego adres to może wtedy bym mógł to zainstalować. Tylko nie mam pojęcia jak to zrobić. Będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc.
Odpowiedz
#16
No to jakaś paranoja, żeby był kłopot z instalacją zipa Sad 

Może zajrzy tu jakiś posiadacz nvidia shild i coś doradzi...
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(08-03-2023, 11:44 AM)jon1022 napisał(a): No to jakaś paranoja, żeby był kłopot z instalacją zipa Sad 

Może zajrzy tu jakiś posiadacz nvidia shild i coś doradzi...
To byłoby super. Bo już mi ręce opadają.
Odpowiedz
#18
Odpowiedz
#19
Odpowiedz
#20
(08-03-2023, 05:18 AM)mtr81 napisał(a): Wgrywasz wtyczkę poleceniem 'Instaluj z pliku ZIP' wskazując lokalizację, w której umieściłeś ZIP-a.
Witaj, chciałbym Cię prosić o poprawkę tej wtyczki z listą kanałów. Chodzi mi rzecz następującą: listę kanałów wygenerowała mi wtyczka poprawnie i kanały działają na liście kanałów przez IPTV Simple Client - problem polega na tym , że jak włączę Kodi a następnie wejdę w telewizję i wybiorę kanał ( który jest z tej wtyczki cda tv ) to kanał się nie włącza - natomiast jeżeli tylko wejdę we wtyczkę CDA TV i wyjdę a następnie wejdę w zakładkę telewizję to działa każdy kanał z listy CDA tv. Natomiast na liście kanałów mam również kanały z Polsat Box Go oraz Player i tam kanały działają od razu ( nie muszę wcześniej wchodzić w te wtyczki ,aby kanały działały) . Mógłbyś proszę rzucić okiem na tą wtyczkę CDA TV i sprawdzić  co powoduje ten problem ? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości