Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
Smile 
@DenDy, przetestowałem wielokrotnie funkcję, którą wprowadziłeś do wersji próbnej skórki AZ2:R Omega. Działa niesamowicie dobrze...  Jest OK  Smile
Dzięki!

Gdy znajdziesz czas to możesz podbić wersje AZ2:R do 1.0.14

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



Smile 
@ DenDy, dzięki za wersję 1.0.14 skórki AZ2:R.  Szybko sprawdziłem, jest OK!  Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
Smile 
Info, dla użytkowników sprzętu z Android TV chcących korzystać z funkcji wprowadzonych ostatnio do skórki AZ2:R

Uwaga!!!  Aby korzystać z tych funkcji, nie trzeba już włączać: Ustawienia > SKÓRA > Wideo/Muzyka > OSD WIDEO > Wyświetlaj dodatkowe informacje o odtwarzanym materiale -  FUNKCJA TA POWINNA BYĆ WYŁĄCZONA!  Wyjaśnienie, nie wyłącza ona rozszerzonych informacji.

Szersze info dla użytkowników Android TV w wątku - Najlepsza skórka dla Android TV:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowania dla @DenDy za jego wsparcie dla skórki AZ2:R   Smile
Odpowiedz
Smile 
@DenDy  Przetestowałem już chyba wszystkie możliwe skórki na sprzęcie z systemem Android TV, aktualnie korzystam z AZ2:R. Moim zdaniem w wersji 1.0.14 doskonale dopracowałeś już w tej skórce sterowanie pilotem od Android TV. Obecnie obsługa Kodi na Android TV poprzez tę skórkę to naprawdę prawdziwa przyjemność.   Smile
 
Skórka AZ2:R nadal rozwija się pozytywnie i moim zdaniem jest obecnie numerem 1 w wygodnej obsłudze sprzętu z Android TV.
To tyle i aż tyle z moich pozytywnych wrażeń z działania tej skórki na moim sprzęcie Android TV...



Mam pytanie, co to jest za funkcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania" będąca w Ustawieniach interfejsu?
Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > USTAWIENIA OGÓLNE >  Clearart z paskiem przeszukiwania

Wraz z wersją 1.0.14 całkowicie "przesiadłem" się na AZ2:R i jestem ciekawy, do czego służy opcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania"?

Pozdrawiam
Odpowiedz
(03-05-2024, 06:52 AM)arkady1964 napisał(a): Mam pytanie, co to jest za funkcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania" będąca w Ustawieniach interfejsu?
Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > USTAWIENIA OGÓLNE >  Clearart z paskiem przeszukiwania

Wraz z wersją 1.0.14 całkowicie "przesiadłem" się na AZ2:R i jestem ciekawy, do czego służy opcja "Clearart (Wyczyść) z paskiem przeszukiwania"?

Pozdrawiam

Clearart to rodzaj grafiki z przezroczystym tłem. Po włączeniu tej opcji będzie ona wyświetlana (jeśli jest dostępna) nad paskiem postępu po prawej stronie (podczas odtwarzania materiału).

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
@DenDy, propozycja bardzo niewielkiej, ale dość istotnej zmiany w Menu Ustawień AZ2:R, chodzi o zmianę tylko jednego słowa.

Obecnie jest: Ustawienia > SKÓRA > Wideo / Muzyka > OSD WIDEO > Wyświetlaj dodatkowe informacje o odtwarzanym materiale 

Może to być mylące i wprowadzać w błąd użytkowników skórki AZ2:R, ponieważ dodatkowe informacje są synonimem rozszerzonych informacji.

Wystarczy wymienić słowo dodatkowe na zwięzłe (concise),  a wszystko będzie właściwie tj. precyzyjnie i jasno określone dla użytkownika skórki AZ2:R, poniżej opis po zmianie.

> Wyświetlaj zwięzłe informacje o odtwarzanym materiale

> Display concise information about the material being played

Pozdrawiam


Edycja.  @DenDy mam tylko tę jedną propozycję do poprawienia w AZ2:R  
Skórka AZ2:R w wersji 1.0.14 działa rewelacyjnie...   Smile
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości