Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proton VPN a Kodi
#1
Czesc, uzywam Kodi z crew, fanfilm a ostatnio fmovies.to (darmowe zrodla). Z tego co czytam niby ryzyko nieduze, ale zastanawiam sie czy uzycie darmowej wersji proton vpn pomogloby w bezpieczenstwie. Sek w tym ze serwery darmowe sa w Holandii gdzie podjerzewam ze podejscie do streamingu moze byc bardziej rygorystyczne niz u nas. Jakies porady?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co chcesz zabezpieczyć tym VPN? Przecież nie służy on ogólnie do poprawy zabezpieczeń .
Odpowiedz
#3
Chcialem zabezpieczyc siebie przed niezapowiedziana wizyta smutnych panow. Nie wiem, nie znam sie Smile

Tylko patrzac jak mi dzialaja te darmowe zrodla nie wiem czy Kodi to w ogole jeszcze gra warta swieczki. Czy da sie to doprowadzic do jakiegos porzadnego stanu, zeby moc cos po prostu wlaczyc i obejrzec bez szukania nowych wtyczek co dwa miesiace?
Odpowiedz
#4
VPN cię nie zabezpieczy przed niczym. Jak będą chcieli to i tak wejdą.
Co do poprzedniego stanu. Używam od dawna fanfilm i fen i nic nie muszę zmieniać. Czasy darmowych źródeł dawno się skończyły. Chcesz oglądać w en - fen + realdebrid. Chcesz w pl - fanfilm i
- darmowe konto na filser (coś tam daje do 720p)
- rapideo
- tb7
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
A czy ktos z was probowal uzywac stremio? Czy to dziala podobnie jak Kodi?
Odpowiedz
#6
Stremio działa na zasadzie p2p a więc tu można się spodziewać służb bo oglądając jednocześnie udostępniasz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz
#8
Nie korzystam z stremio więc wszystkich neansów nie znam, ale wiem że to oparte na p2p - czy pobierając z rd na stremio nie udostępniasz? Nie jestem pewien. Trzeba by prześledzić co się dzieje w sieci w takim przypadku.
Co do rd - przecież w fen czy innych nie musisz używać trakt.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Ok, z poradnikow i informacji na liscie wtyczek zrozumialem ze wymagany jest i RD i trakt.

Zainstalowalem Seren polaczylem z RD ale zastanawia mnie domyslne ustawienie - wlacz torrenty, wylacz hostingi. Czy to tak powinno wygladac

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ok przebrnalem przez instalacje fen z linka wyzej, czym sie roznia zrodla cached od uncached?
Odpowiedz
#10
Nie wiem czy w dobrym wątku piszę. Czy jest jakaś wtyczka VPN do Kodi, Libreeleca, Coreeleca? Chodzi o wtyczkę bo Coreleleca uruchamiam z karty na boxie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości