Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
stronka jest The best wczesniej z niej korzystałem i patrze ze nadal działa elegancko .
oddam opdłatnie konta do plusx nvmkos@gmail.com
Wszystko działa jak nalezy. Pozdrawiam serdczenie
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam kolegów - mam konto na New.PlusX.tv kiedyś kolega mi to zmajstrował na malince i śmigało ......niestety kolega po zaszczepieniu dostał NOPa i już go nie ma z nami Sad Próbuję coś sam odpalić na KODI w kompie ale już zapomniałem co i jak poustawiać w Settings -IPTV Simple Client . Ma może ktoś jakiś opis lub chwilkę czasu by mi pomóc - wiem że to banalnie proste dla kogoś kto się w to bawi cały czas .....nie brałem pod uwagę że zabraknie kumpla Sad Wszystkie knyfy zabrał ze sobą Sad Konto mam cały czas aktywne na New.PlusX.tv .
Odpowiedz
Mam problem z listą od teleele. Używam aplikacji ott Navigator premium. Z dnia na dzień lista przestała działać prawidłowo. Czasem jakiś kanał się odpala, ale na większości przypadków gdy włączam pojawia się buforowanie, rośnie do 20%, 50% i kanał się nie odpala. Pisałem do ruskiego, napisał, że wszystko ok i powinno działać. Wpisywałem już listę od nowa, nie pomogło. Na tivimate też nie działa.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(07-03-2023, 06:51 AM)adrt8v napisał(a): Mam problem z listą

Raczej z urządzeniem/siecią, bo lista na TiviMate Premium/OTT Navigator Premium działa jak zawsze bardzo dobrze...
Odpowiedz
No właśnie nie widzę, żeby inne aplikacje czy generalnie internet szwankował...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(07-03-2023, 07:48 AM)adrt8v napisał(a): inne aplikacje czy generalnie internet szwankował...

Tym bardziej lista nie "szwankuje", aktualnie uruchomiona za pośrednictwem TiviMate Premium działa bez najmniejszych...
Odpowiedz
REKLAMA:



Reset boxa naprawił tv. Widocznie tryb standby już potrzebował uruchomienia na nowo.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Witam, orientujecie się może czy teleele blokuje połączenia przez vpn? mam cyberghost i zawsze wszystko działało dobrze, ewentualnie wystarczyło zmienić serwer a od jakiegoś czasu nic (ott, tivimate) ale np. youtube działa normalnie.
Odpowiedz
(22-03-2023, 05:07 PM)damian87 napisał(a): Witam, orientujecie się może czy teleele blokuje połączenia przez vpn? mam cyberghost i zawsze wszystko działało dobrze, ewentualnie wystarczyło zmienić serwer a od jakiegoś czasu nic (ott, tivimate) ale np. youtube działa normalnie.
Tak teleelevidenie blokuję wiele połączeń z vpn
Odpowiedz
Kompletnie się na tym nie znam ale czy jak od teleele oglądam to też jednocześnie udostępniam jak np. w torrent?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości