Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Thumbs Up 
(25-10-2019, 01:09 PM)mjw napisał(a): Jak masz androida to polecam zainstalować na telefonie aplikację Yatse, którą można zdalnie sterować Kodi i będziesz mógł wkleić link do listy m3u.

Dziękuję!!!
Odpowiedz
REKLAMA:



Mam pytanie, jak działa Canal+ Sport 3 w sharavoz.tv przez IPTV?
Odpowiedz
Czy tylko u mnie zaczęło tak przycinać televidenie ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(25-10-2019, 08:38 PM)jdjdjjsjzb napisał(a): Czy tylko u mnie zaczęło tak przycinać televidenie ?

Raczej tak, wcześniej polska ekstraklasa, teraz dla relaksu Paramount Channel Liberator 2, obraz - dźwięk ideał [Obrazek: k040.gif]
Odpowiedz
(25-10-2019, 09:49 AM)hadii napisał(a): Ze swoich doświadczeń powiem, że działa spoko dopóki nie ma jakiegoś meczu w TV (reprezentacji czy LM), bo wtedy jest tragedia i nie idzie oglądać
Też to zauważyłem, coraz większą popularność serwisu robi swoje a operator nie nadąża za tym, choć coraz więcej mają serwerów. W przypadkach zacięć trzeba zmieniać serwery i to zazwyczaj pomaga.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Potwierdzam, stream czasem dusi się przy większych wydarzeniach sportowych.
Odpowiedz
REKLAMA:



(24-10-2019, 08:16 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(24-10-2019, 07:31 PM)mjw napisał(a): U mnie od wczoraj działa kiepsko, przycina i się "powtarza". Do tej pory działało wyśmienicie.

Listę odśwież, serwer zmień, zapłać wreszcie rachunek za net [Obrazek: e020.gif] [Obrazek: k045.gif]

Działa super [Obrazek: k040.gif]

A serwer treści zmienia się po prostu klikając na swoim koncie w TeleEleVidenie?
Sprawdzałem testowo i adresy z listą się nie zmieniają, zostają takie same.
Odpowiedz
Pozostaje wierzyć, że serwis będzie się dalej rozwijał i w przyszłości problemy znikną, nawet przy wydarzeniach sportowych.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Ktoś ma może zaproszenie na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo chciałem wytestować ?
Odpowiedz
Omijaj to badziewie z daleka.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości