Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(02-07-2020, 11:58 AM)hadii napisał(a): Lista non-apple devices (+ VLC & multilangual streaming/subtitles) - online autodetect. Tutaj na forum wszyscy zalecali wykorzystanie tej. 

Zdecydowanie tak, ale zalecającym ta lista bez najmniejszych problemów działa, więc nie muszą jeszcze pokombinować...w akcie desperacji pozostaje tylko żonglerka dostępnymi listami, oraz równolegle różnymi aplikacjami do odtwarzania.
Odpowiedz
REKLAMA:



mi np. na tele jak sciagnalem nowy VLC na kompa to ta jakos obrazu meczow sie jakas dziwna zrobila.. a na TV Philips nie ma czasem płynności w oglądaniu - rozumiem ze nie musi byc jakosc jak w kablówce ale troche to dziwne bo ogladalem na gorszych jakościach z neta przez wiele lat jak szukalem streamów i tam chodziło to w miare płynnie choc wiadomo obraz był różny ,a tu z ta płynnoscia cos dziwnego jest..
Odpowiedz
(09-07-2020, 08:35 AM)krzysiu napisał(a): a tu z ta płynnoscia cos dziwnego jest..

Absolutnie nie ma nic "dziwnego ", bo nie może być, obraz dźwięk jest świetny...aplikacja TiviMate Premium + lista Non-Apple devices Online autodetect = mucha nie siada  [Obrazek: k045.gif]

Coś jeszcze niejasne? [Obrazek: s051.gif]
Odpowiedz
@krzysiu może brak płynności wynikać z tego, że nie masz ustawione w tv auto frame rate?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
znaczy tę opcję zaznaczałem w Tivimate i troche lepiej działa dzieki temu ale to jeszcze nie jest to .. moze to przez wersje Tivimate bo mi koles polecił scrackowana wersje premium ?
niby zmienilem na ta prawdziwa i mam premium ale lepsza jakość na kanałach widze na tej telewizji co jest na Kodi od uzytkownika forum a kanały te same a te na televidenie maja taka zwykla jakość - czy to by szło telewizorem? Philips PUS7334?
Odpowiedz
(09-07-2020, 07:45 PM)krzysiu napisał(a): a te na televidenie maja taka zwykla jakość 

Ale masz coś nieźle zrąbane w ustawieniach, po raz ostatni napiszę w TiviMate Premium jakość obrazu/dźwięku jest idealna, masz szerokie spektrum ustawień w TiviMate, dekodery audio/video, rozmiar bufora, próbuj/testuj [Obrazek: r010.gif]

Zawsze możesz sprawdzić inne aplikacje do IPTV, jest ich na tony w Google Play [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



Bo na jednej grupie mi pisano ze to przez telewizor bo mam Philips PUS 7334 Android - moze tak być ze przez to nie ma super jakosci jak w kablowce? neta mam po kablu 300mb/s wiec tu nie powinno byc problemow.. A moglbys wrzucic jakis filmik jak u Ciebie wyglada np. jakość na Elevenach, bo u mnie Canal+ wygląda akurat okej?Bo chciałbym miec tylko porównanie jak powinno wyglądać odpowiednia jakość - ty zmieniałeś jakieś ustawienia obrazu?
Miałem ten IPTV Player chyba od tego ruska to tez bylo dziwnie,ale tam nie ma mozliwosci do tylu ogladania programów znow
Odpowiedz
Co tu filmy wrzucać? Nie ma znaczenia jaki kanał, bo na każdym jest obraz igła.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
To nie wiem czemu u mnie jest taki jakby internetowy,zwykly. Popatrze wieczorem. Bo przez taki telewizor ten obraz nie moze byc gorszy?
Odpowiedz
(10-07-2020, 02:11 PM)krzysiu napisał(a): Bo przez taki telewizor ten obraz nie moze byc gorszy?

Dokładnie, nie może, odbiornik masz w miarę przyzwoity, przekaz powinien być miód...może w ustawieniach TV poeksperymentuj z jakością obrazu / tryb / kontrast / HDR / wyłącz czujnik światła...powtórzę musi być extra jakość, skoro wszędzie jest [Obrazek: a0511.gif]

W ustawieniach TiviMate dekodery audio / wideo na tryb "Hardware", rozmiar buforu "Normal"...EPG koniecznie od kodiwpigulce [Obrazek: e025.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości