Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
#71
(28-03-2019, 09:51 PM)farben napisał(a):
(27-03-2019, 06:41 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(26-03-2019, 07:53 PM)farben napisał(a): teleelevidenie 

Sprawdziłem...po prawie 24h, wreszcie finalnie doczekałem stosownej listy.
Najpierw rejestracja, po czym mail proszący o dane do przelewu paypal w walucie euro, po wieeelu godzinach oczekiwania wreszcie otrzymałem te dane.
Przelew wykonany zgodnie z instrukcją, wysłany mail informujący o tym fakcie, z prośbą o doładowanie konta, znów wieeele godzin upływa, zanim dostaję informację zwrotną o doładowaniu mojego konta.
Dobrze że korespondencja może odbywać się w języku angielskim, bo z rosyjskim cieniutko [Obrazek: k045.gif]
Czekania tyle, że idzie urodzić , wszystko odbywa się na piechotę, nie z automatu  [Obrazek: g070.gif]
....
Reasumując szału nie ma, parafrazując słowa piosenki Edyty Geppert...jaka cena, taki towar, nie dziwi nic  [Obrazek: s065.gif]

1. Zgadza się nie ma automatu, z tego co wiem gość jest gdzieś na wyjeździe, wcześniej odpisywał szybciej.
2. Mi też brakuje Ezo TV, TV Wschód, Elbląg TV itp, kto by tam oglądał jakieś HBO...
3. Wszystkie kanały które powinny być w HD, są w 1080p a nie SD jak piszesz. PSP w SHD tak jak na satelicie.
4. Dobry player ma opcję zmiany ścieżki dźwiękowej i w ten oto magiczny sposób można otrzymać m.in polski język w HBO o ile player nie ustawił tego automatycznie. Taki "ficzer" dla tych którzy lubią oglądać z oryginalną ścieżka dźwiękową.
5. Nie wiem co tam u ciebie tnie, u mnie po zmianie dostawcy netu nie ma żadnych przycięć, które występowały na łączu od pomarańczowych.
6. 3e za msc, stała cena, bez żadnych promocji, bez potrzeby płacenia za pół roku z góry Smile Bez obawy że za miesiąc padnie i 20e poszło się walić Smile
7. Uważasz że serwis który otrzymujesz jest wart 10e płać tyle, mi wystarcza to co mam za 3. Każdy może sobie sprawdzić i wybrać.

Ja do nich raz napisałem i zero odzewu, ani odpowiedzi na pytania ani listy testowej, totalnie nic zlewka na maksa, więc jak oni chcą mieć klientów jak ograniczają dostęp i możliwości zakupu.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(28-03-2019, 07:20 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(28-03-2019, 07:00 PM)Edgar73 napisał(a): działa wam strona listam3u?

 listam3u.com - przecież dostajesz tam komunikat, że domena wygasła [Obrazek: k020.gif]
Wiadomo że bardziej mi chodziło czy ktoś wie co się dzieję

Wysłane z mojego SM-N950 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#73
Kolejny sprzedawca z Ali... Novilka HDTV Store ceny £7.39 - 19.19 ten sam problem co poprzedni, kanały filmowe bez możliwości zmiany ścieżki na PL, na dodatek nie wszystkie kanały działają i ładują się bardzo wolno.
Odpowiedz
#74
@farben  spuentuję słowami Karola Marksa...byt określa świadomość...a dwa, nie zawsze to co tanie, jest przyjacielem dobrego  [Obrazek: e020.gif]

Dla innej osoby, przedłużyłem z 30 dni, o kolejny miesiąc...po około 30 godzinach! [Obrazek: a010.gif], oczekiwania od chwili przelewu paypal, konto zostało doładowane, i mogłem swobodnie wydłużyć subskrypcję, masakra [Obrazek: s010.gif]

Na duży plus, i podkreślenie zasługuje podział kanałów na kategorie, wszyscy wiemy jak to usprawnia korzystanie [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#75
Póki co to unikam na te stronki co polecacie. Zapłaciłem tanio w przeliczeniu na miesiąc "majfriendowi" za pół roku i wszystko śmiga jak talala. Oby tak dalej, a jak ktoś nie wierzy na cóż.
Tak samo można zrobić zakupy w Lidlu czy w Biedronce Smile
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#76
(29-03-2019, 07:30 PM)Łonogrzmot napisał(a): @farben  spuentuję słowami Karola Marksa...byt określa świadomość...a dwa, nie zawsze to co tanie, jest przyjacielem dobrego  [Obrazek: e020.gif]

To co tanie i dobre moim przyjacielem jest Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
Wudung IPTV Box Store oraz WOTT Store oferują niestety też kiepski serwis w podobnych przedziałach cenowych. Konkluzja taka że jednak za produkt dobry trzeba niestety lepiej zapłacić Smile
Spróbujemy może z wyższej półki i zobaczymy czy warto Smile
Odpowiedz
#78
Witam,mam tą teleelevidenie ,3 eur wpłacone,konto aktywne ale skąd listę wziąść?
Odpowiedz
#79
(05-04-2019, 12:14 PM)zbyck napisał(a): ale skąd listę wziąść?

[Obrazek: b9fa2b7edb56e8fe.jpg]

[Obrazek: b323d48fc6825cbc.jpg]
Odpowiedz
#80
(05-04-2019, 12:44 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(05-04-2019, 12:14 PM)zbyck napisał(a): ale skąd listę wziąść?
no właśnie ja tam nie mam Informacyji-nie mam żadnego tam napisu[Obrazek: b9fa2b7edb56e8fe.jpg]

[Obrazek: b323d48fc6825cbc.jpg]

no właśnie ja tam nie mam Informacyji-nie mam żadnego tam napisu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości