Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkujący z Kodi. Problemy z rozpoznawaniem DTS i instalowaniem dodatków.
#21
Zrób tak samo jak za pierwszym razem gdy miałeś źle przygotowaną  kartę.
Włóż kartę i reboot.

Edit:
Poczytaj, jest tam link do apki na Android, która uruchamia LibreELEC
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
tu masz faq jak sie instaluje i sposoby zmuszenia pudełka do bootowania z karty By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Ja mam w beelinku fizyczny przycisk reset i uzywam toothpick method (choc zrobiłem to chyba rok temu i na oczy juz nie widziałem androida Smile)
Odpowiedz
#23
Niestety aplikacja "reboot to LibreELEC" nie uruchamia się po zapytaniu i gdy kliknę na "ok". A po ponownym, "ręcznym" uruchomienia jest to samo, co wtedy gdy miałem źle przygotowaną kartę. Zacinający sie czarny ekran z linijkami kodu. Może mam coś z tym obrazem pochrzanione? Choć nie wydaje mi się. Karta SD sama zatytułowała się "LIBRELEC", a po otwarciu głównego folderu wygląda tak:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Jakby co, przy rebootowaniu miałem włożone obydwie karty: SD i pendrive'a. 
To moje pierwsze doświadczenie z takim urządzeniem i mam jakby wrażenie(być może mylne), że ten box jakiś taki zbugowany, i nie chodzi tak jak powinien na 100%. Co chwila jakieś zgrzyty. Czy ta wersja Oreo 8.1 to jakaś beta?
Odpowiedz
#24
@Johny101 czyli przez sdcard Ci nie za bootował na pudełku? (zakładając że nagrałeś to tak jak trzeba i uruchomiłeś przez REBOOT nawet z zasilacza) Jest jeszcze tam kilka wersji do sprawdzenia ale pod RK3328 to tylko niektóre boxy są sprawdzone. Myślałem że Tobie odpali z rock64, niestety nie mam doświadczenia z takim boxem więc chyba więcej nie podpowiem.
Odpowiedz
#25
Karta na oko wygląda na dobrze przygotowaną.
Wklej link do tego A5X MAX skąd go kupiłeś.

Możesz spróbować wystartować z samej karty a jak już ruszy to wpiąć pendrive.
Ale już na forum pisali, że jest problem z instalacją na pendrive...
Daj link.
Odpowiedz
#26
Instalacja powinna odbywać się na sdcard a nie z pendrive (z reguły)
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Tutaj zakupiłem moją wersję.

Jak tylko znajdę trochę więcej wolnego czasu, popróbuję inne metody bootowania wymienione w artykule i powiem co wyszło.
Odpowiedz
#28
Poszperałem trochę po sieci i faktycznie trafił mi problematyczny box do rootowania.
Trafiłem jednak na taki wątek:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#29
Witam koledzy
Mam pytanie czy karta SD z KODI oraz zainstalowanymi pozostałymi programami przygotowana i pracująca prawidłowo pod Rasberry Pi 3 B+ po włożeniu do odtwarzacza tv box a5x max + do gniazda SD będzie przy uruchamianiu się tv box-a startować z zainstalowanym na nim KODI - czy trzeba przeprowadzić jakieś dodatkowe modyfikacje?
Odpowiedz
#30
(03-12-2018, 09:05 AM)Jbevp napisał(a): Witam koledzy
Mam pytanie czy karta SD z KODI oraz zainstalowanymi pozostałymi programami przygotowana i pracująca prawidłowo pod Rasberry Pi 3 B+ po włożeniu do odtwarzacza  tv box a5x max + do gniazda SD będzie przy uruchamianiu się tv box-a startować z zainstalowanym na nim KODI - czy trzeba przeprowadzić jakieś dodatkowe modyfikacje?

Witam
Niestety to nie zadziała - karta z systemem zainstalowanym na raspberry pi będzie działać tylko pod raspberry pi (ewentualnie system zainstalowany na RPI 2 zadziała na RPI3) nie ma natomiast szans żeby ruszyło na boxie.
Musisz zainstalować wersję systemu przeznaczoną na procesor w twoim boxie Libreelec/openelec...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości