Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@zborus To sprawdza kolejną wtyczkę, której nazwa już została przedłożona zainteresowanemu...
avatar
właśnie to pvr iptv simple client nie za bardzo podoba mi sie lista programow jak wyglada
avatar
@zborus Niech sobie sprawdzi "fabryczny" dodatek PVR IPTV Simple Client, ewentualnie zapoda wtyczkę m-TVGuide...
avatar
Panowie jaka wtyczka do IPTV najlepsza?
avatar
dokładnie ;-)
avatar
jon1022 - chodzi o wtyczkę o nazwie "plugin.video.canalplusvod" ?
avatar
Marudzili o wtyczkę do Canal plus i dobry mbebe dopomógł ;-) A swoją drogą to chyba jest największym specem od wtyczek DRM w całym projekcie Kodi...
avatar
@Dorsześ poprawilem mape na serwerze sprawdz teraz. Jednak epg ovh nie pozwoli na to by sortowac wedlug kraju w m-TVGuide.
avatar
czy może zainstalować log Viewer?
avatar
@Mariusz89B chętnie podeślę... rozumiem, że chodzi o logi z kodi?
avatar
Pewnie dlatego ze kanaly z epg ovh niemaja koncowek PL.
avatar
@Dorsześ wyslij mi log na pw, zerkne.
avatar
epg z ovh ma się rozumieć... co ciekawe ta sama lista, aplikacji tivimate i tym samym epg daje wszedzie jezyk polski... ktoś ma jakiś pmysł czemu tak?
avatar
Ciekawe mam spostrzeżenia! Słuchajcie.. Mam listę iptv, ta działa pod M-tvguide.. I część kanałów jest po francusku. Epg
avatar
@zborus Jak będzie otwarta rejestracja => teleelevidenie....alternatywnie dobry wybór => plusx
avatar
która liste do iptv polecacie, którą warto sie zainteresować?
avatar
Witam Panowie/Panie
avatar
@Mariusz89B z tego co wiem to NowaTV od Moniki czyli standard XC / Stalke . Osobiście nie testowałem
avatar
@mjw testowalem jedynie na liscie kupionej z alibaba i dziala, koniecznie nie musze chyba ze ktos uzywa to mozna sprawdzic.
avatar
Nie kojarzę aby jakiś polski dostawca miał archiwum z Xtreme Codes. Jak bardzo potrzebujesz to trzeba by postawić na serwerze skrypt XC.