Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Jaca nie lobię Cię. Pojechałeś mi od dziadków i Prezes specjalny dział, dla tetryków. A wiecie że czytam i notuję i się zemszczę !!! HEHE....
avatar
yep mate
avatar
O Panowie naprawdę zaczęło się tu dziać Smile I Prawidłowo moim skromnym zdaniem. Shoutbox powinien być do gorących tematów i szybkich akcji.
avatar
swoją drogą najlepsza apka do IPTV
avatar
w windows 10. Mam tak tylko na jednym urządzeniu i nie bardzo wiem co może być tego powodem, Na swóch stacjonarnych kompach też na Windows 10 takiego problemu nie ma.Tylko na laptopie.
avatar
nixs czy masz może problem z SFVIP-P[ayer by Salezli v 1.0.3 polegający na tym że nie mozna go uruchomić przy włączonym internecie.
avatar
Problemy mam z internetem i na chwile znikam
avatar
CoreELEC Addons > Repozytorium dodatków > LinuxServer.io`s Docker Addons
avatar
@mjw najprościej jest zainstalować repo linuxserver.io (znajdziesz je w oficjalnym repo ce) i następnie z tego repo zainstalujesz dodatek adguarda w dockerze.
avatar
@DenDy gdzie znajdę info o tym adguard na CE?
avatar
na chwilę obecną taki zestaw jest fajny - wydajność ma niezłą, miejsca owszem ciut więcej... ale jakoś nawet wygląda...
avatar
No ja miałem na zasadzie pi) przez wifi - i to porażka była - przyklejona na górze routera, napięcie z routera ciągło, ale niestety dietpi + pihole na tym to koszmar w porównaniu z s905x + armbian
avatar
avatar
@Tomek , takie cos masz , moze bym sie skusił i do routera przykleil , bo to czego innego to sie chyba nie nadaje no moze jakies ftp jeszcze
avatar
nie wyskakują w ogóle Smile
avatar
to jest widoczne ,bardziej mi chodziło o to czy reklamy nie wskakują np. jak soczysz ze strony na stronę powiedzmy nie wylaczy jej lub robi to po 10 sekundach
avatar
No w porównaniu do pihole na raspberry pi0 a na armbian to jest rakieta, zwłaszcza w tej pierwszej fazie połączenia. Nawet żona zauważyła ze wszystko żwawiej działa. A to już plus. A ponieważ box z armbian na razie tylko do tego służy to szukam innych zastosowań
avatar
musisz obadać co ci szybciej będzie odpowiadać , ja pi-hole lubiłem i lubie ale nie moge tego portu ukryc jakoś zeby uzywać go tylko jako i poprzez vps i ip vps-a a całemu swiatu puszczal nie będe
avatar
o... może zamiast pihole postawię...
avatar
Działa też na CE dosyć świeży twór, zasada działania ta sama co pihole.