Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
ale to na windows...
avatar
adguard? Boże - nie znam w ogóle
avatar
@Tomek Nope, do polskich serwisów to tylko od Majkiego.
avatar
a ok to nawet nie wiedziałem bo tylko test robiłam pare miesiecy temu ale ze wzgledu na to ze mam dual to malo pomocne było,uzyłem starą plyte z laptopa załadowałem libreelec aby po 2 gb ramu sobie poradzil i tyle bez monitora bez niczego , pvr next serwer + pihole ,czasem adguard potestuje i tyle sały dom pod jednym adresem
avatar
@DenDy - jakieś listy do pihole? Poza tymi od MajkIT
avatar
Wersja 3.x działa a 4+ już nie rusza dlatego się z tym wstrzymuje.
avatar
boxa chcę mięc czystego - tylko coreelec - reszta na odrębnym sprzęcie - stąd zastosowanie starego, martwego boxa jako podstawy do armbian.
avatar
@Jaca nie śmiga najnowsza wersja pihola na S905 przynajmniej u mnie. Jedynie na obrazach NG działa.
avatar
pihole postawilem sobie bezpośrednio na boxie z zainstalowanym armbian - podłączony kabelkiem za routerem - śmiga aż miło w porównaniu do analogicznego rozwiązania ale z pi0
avatar
pi hole smiga na tym oficjalnym przez dckera, adguard tez
avatar
@Tomek czekam jeszcze aż w końcu wypuszczą oficjalnie obrazy na nowym kernelu. Wtedy poradnik rozszerzy się o np. pihole. Tylko zastanawiam się czy robić z tym osobne tematy czy pakować wszystko do jednego.
avatar
e... ja chcę na armbian postawić... musze pocztytać co to jest w ogóle...
avatar
NA COREELEC- LIBREELEC
avatar
poprzez DOCKERA
avatar
3 minuty na image?
avatar
tzn?
avatar
tvheadend,nie uzywam ale kanaly jak testowalem z enigma2 to uruchamialy się szybciej niż w lista w pvr.,, obadaj sobie nextpvr ,lista ładuje się krocej, zresztą przez dockera to masz po 3 minuty na image,,,.
avatar
Nie wiem czy warto się w ogóle bawić w tvheadend - co to mi da - 2-3 użytkowników, lista z tego samego IP, nawet na 2 kompach jednocześnie działa
avatar
no faktycznie, mi jakos 1,5s max zajmuje, na tvmate to nie widze różnicy pomiedzy tv a aplikacją