Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Tomek czekam jeszcze aż w końcu wypuszczą oficjalnie obrazy na nowym kernelu. Wtedy poradnik rozszerzy się o np. pihole. Tylko zastanawiam się czy robić z tym osobne tematy czy pakować wszystko do jednego.
avatar
e... ja chcę na armbian postawić... musze pocztytać co to jest w ogóle...
avatar
NA COREELEC- LIBREELEC
avatar
poprzez DOCKERA
avatar
3 minuty na image?
avatar
tzn?
avatar
tvheadend,nie uzywam ale kanaly jak testowalem z enigma2 to uruchamialy się szybciej niż w lista w pvr.,, obadaj sobie nextpvr ,lista ładuje się krocej, zresztą przez dockera to masz po 3 minuty na image,,,.
avatar
Nie wiem czy warto się w ogóle bawić w tvheadend - co to mi da - 2-3 użytkowników, lista z tego samego IP, nawet na 2 kompach jednocześnie działa
avatar
no faktycznie, mi jakos 1,5s max zajmuje, na tvmate to nie widze różnicy pomiedzy tv a aplikacją
avatar
za długo jak dla mnie.
avatar
no może 4...
avatar
u mnie przeskok między kanałami w telele trwa jakieś 5 sekund...
avatar
normalnie to znaczy ile ?
avatar
Pytanie - czy korzystając z Tvheadend i listy teleele... będzie szybciej przełączać kanały niż normalnie z iptv simple client? Myślę że postawić Tvheadend na armbian
avatar
A w sumie - może warto wydzielić nawet oddzielny dział Coreelec - to co @DenDy odwalił w temacie Coreelec zasługuje naprawdę na uznanie. Zrobił to, o czym ja sam marzyłem
avatar
ja proponuję dział ARMBIAN Smile
avatar
e... kto używa Coreelec - to dla masochistów przecież Smile
avatar
@DenDy słuszna uwaga, dział zrobiony
avatar
Moderator patrzy - nie mieszajmy tematów
avatar
i czasem sie dziwic skad tacy ludzie w polityce w naszym kraju , a w naszym kraju nie brakuje ludzi co robią aferki z niczego ale nie wazne