Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Jak ktoś instaluje te repo to sam sobie winny ryzyka Tongue
avatar
w tym swoim, unicoś tam. Uniqorn. Jest nadpisana wersja 31.05.2020 ( mniejsza o kolejnośc ) .
avatar
W jakim repo znowu?
avatar
A co to wam Kowalik fanfilma podpier... że sobie własne wersje nadpisuje do swojego repo ?
avatar
No jak ci kodi crashuje to obstawiam problem ze sprzętem / systemem. Albo nei wyrabia - albo kij wie co. Wyłącz AC w ustawieniach i spróbuj.
avatar
Bambo1986 Big Grin wyslij mi log na pw, zerkne
avatar
zainstalowałem 18.6 i to samo... piszą o jakiś Stalker ach, ktoś potrafi normalnie odpowiedzieć a nie jak Świnia KOWALIK?
avatar
@Bambo1986 Masz czasem Kodi 18.7?, zainstaluj spowrotem 18.6.
avatar
hej.. mam problem z telewizją darmową, czy tona samsung freak czy cherry 18.6 aktualizacja! wyrzuca przy zmianie programu wywala z kodi... jakąś rada
avatar
@mjw Aha ok
avatar
@Mariusz89B jak Ci rapid zacina to raczej problem z laczem, a cableguy to reseller min rapida
avatar
@Łonogrzmot Dzieki Smile
avatar
@Mariusz89B Sprawdź sobie test z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., tam chyba mi kiedyś "mignęły" szwedzkie kanały...
avatar
@mjw rapida mam teraz ale czesto zacina.
avatar
Rapid ma szwedzkie kanaly ale bez archwium.
avatar
@Mariusz89B Lista może by się "znalazła", ale łącznie z archiwum to pewnie ciężko...
avatar
Hej, moze ktos polecic dobra playliste m3u ze wsparciem archiwum i szwedzkimi kanalami?
avatar
@Luniek Skoro nie ma, to nie ma Smile
avatar
@Łonogrzmot zwiastuny filmów działąją wzorowo, pytam jednak o zwiastuny seriali/odcinków seriali - w informacjach o odcinku nie mam przycisku "Zwiastun" jak jest w filmach
avatar
Wczoraj byly problemy z tele