Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Powrót do ustawień fabrycznych nie pomógł? Na trzech egzemplarzach X96 Max Plus nie miałem najmniejszych problemów z ponowną czystą instalacją Kodi z Google Play...
avatar
403 lub 192
avatar
Jaki numer błędu wyskakuje? Wejdź w informacje o systemie i podaj wersje kompilacji.
avatar
niestety nie pomoglo zrobilem wszystko tak jak napisales jak teraz odinstalowalem stockowe kodi (KD Player) chce zainstalowac kodi z google to mieli instslacje i przerywa
avatar
@osia86 Resetowanie/powrót do ustawień fabrycznych => po tej czynności wyłączamy urządzenie przyciskiem na pilocie => wyciągamy na kilkanaście sekund wtyczkę z gniazda elektrycznego => po ponownym uruchomieniu => aktywujemy połączenie sieciowe WIFI => w opcjach ustawień aktualizacja systemowa, jeżeli takowa będzie dostępna, a będzie => klasyczny restart urządzenia włącz/wyłącz => logowanie na konto Google => jedziemy z koksem typu Kodi, wtyczki, niezbędne aplikacje z Google Play, akceptujemy ich aktualizacje...
avatar
Witam kolegow, mam problem na X96 MAX plus 4GB/64GB Kodi systemowe zas jak odinstaluje i chce zainstalowac z play nie da sie wyskskuje blad
avatar
@Łonogrzmot Dzięki <3
avatar
@ekowiczek1 W dziale TV BOXy szukać/pisać/pytać...
avatar
Za każdym razem, gdy chcę go uruchomić muszę go odłączać i podłączać do zasilania
avatar
Witam, jest gdzieś temat związany z uruchamianiem x96 max? Chodzi mi o to, że nie uruchamia się po kliknięciu przycisku włączania na pilocie
avatar
@zborus zmień dekdowanie dźwieku z software na hardware lub odwrotnie na tych kanałach co nie masz dźwięku.
avatar
@mjw dzięki, jesteś wielki Smile To było takie oczywiste
avatar
avatar
Próbowałem już z włączeniem opcji dźwięku przestrzennego i nie pomaga;(
avatar
Prawidłowa dedukcja, słowo klucz "ustawienia", kilka razy było o tym na forum...
avatar
Mam taką dolegliwość w tivimate, że na niektórych kanałach nie ma dźwięku. Chyba coś z ustawieniami jest nie tak.Sad
avatar
Mi się nigdy nie udało przez BootcardMaker Sad
avatar
@mjw da się postawić Slimboxa z karty. Właśnie zainstalowałem.
avatar
@Kijor ustawienia, telewizja, przewodnik, liczba wyswietlanych dni z przeszlosci
avatar
@mjw - "A ile ustawiles dni aby przechowywalo przewodnik?" Nie widzę w ustawieniach żadnej opcji, jak długo EPG ma być przechowywane. Myślałem, że jak wybiorę wersję "plar.xml" to to załatwi sprawę.