Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Po wgraniu CE w single boocie na emmc przez ceemmc możliwe jest później przywrócenie Androida? Trzeba do tego tylko stockowy firmware, zgadza się? Tongue
avatar
Polecam Smile
avatar
Może mi się niedługo uda uzbierać na jakiegoś OLEDa Smile
avatar
Jestem mega zadowolony z A8 Sony ale tylko wtedy kiedy odpalam KODI, video o dużym bitrate najlepiej z HDR i oczywiście zagram sobie w Deam's Souls. , Telewizja ? Bez rewelacji, tutaj myślę, że lepiej to wygląda na matrycy lcd.
avatar
matrycje Oled nie palą tak jasno jak lcd, więc jeśli jeszzcze bardziej by mi ściemnij to bym się wkurzył. Z drugiej strony może większa by byłą głębia, ostrość, szczegółowość obrazu dzięki temu.
avatar
Kalibrowałem samemu, boje się podejść do profesjonalnej kalibracji. Zrobią co trzeba a potem nastanie jeszcze większa ciemność a gość mi powie "panie ale to tak powinno wyglądać Smile Z drugiej strony ludzie piszą, że warto. Powiem tak, kit z telewizją, jeśli zdeycodwałbym się to kalibracja pod KODI / PS5 .
avatar
@jp44 kalibracje robiles sam czy kto z zewnatrz?
avatar
Jeżeli posiadasz wiedze tajemną na temat innego, świetnego dostawcy telewizji, który to zaoferuje wręcz bajkową jakość - Bardzo proszę, podziel się swą wiedzą Smile
avatar
No i wszystko jasne, Szczęśliwego Nowego Roku Smile
avatar
Technologia LCD była raczej od początku nastawiona na rozdzielczość FHD. Rynek technologii OLED zmienił te kwesti - celują w 4K+HDR, dlatego też każdy ci powie, że jeśli inwestujesz w dobrego Oleda, nie przestrasz się telewizji. Oglądam przez NC+ po kalibracji jest znośnie ale szału nie ma - czekam na DVB-T2 4K.
avatar
A znasz coś lepszego ? Nie od dziś wiadomo, że w Polsce mamy zasraną jakość sygnału.
avatar
Dramatyzujesz, zmień dostawcę skoro masz słabą jakość sygnału wizyjnego ?
avatar
Jeśli chodzi o standard DVB-T2 Ciekawe kiedy faktycznie standardem stanie się sygnał 4K w telewizji. Na tą chwilę jest tak : inwestujesz w porządny telewizory w standardzie OLED odpalasz NC+ i nagle czar pryska.
avatar
jest wiele telewizorów z dvb-t2
avatar
Smile Smile Smile
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tak się zastanawiam, czy obecne modele tv, które są w sprzedaży wspierają już dvb-t2 czy jak to będzie rozwiązane?
avatar
Czkema na w pełni finalną, stabilną wersje CE 19.1 a wtedy kupuję Minixa U22-XJ.
avatar
No spoko że wydali, ale powinni wywalić na dobre starą 3 i dac nową a nie wypuszczają jakby kolejną z nr 4
avatar
A95X F3
avatar
na jakim urządzeniu?