Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Można do nich napisać, poprosić o dodanie Rapidu, gdyby spora część ludzi z Polski pocisnęła w tym kierunku to kto wie ? Smile Fajna rzecz.
avatar
W sumie jakby serwis Real-Debrid dodał do obsługiwanych hostów Rapidu to przybyłoby mu mnóstwo ludzi z polski. Jako iż nie ma ograniczeń, to może nawet za dużo Big Grin
avatar
@sebplu a do czego potrzebujesz? Bo do FanFilm na pewno Ci się nie przyda. Chyba że zamierzasz używać Elementum (torrent) albo ew. oglądać IPTV.
avatar
Zna ktoś dobry darmowy VPN do Kodi , jestem w tym nowy Wink
avatar
Dokładnie Wink
avatar
@dabroviec Najważniejsze, że mamy wybór : rd/tb7 dla każdego coś się znajdzie Smile
avatar
Wszystko zależy co się chce obejrzeć, piszesz o hostach PL a mnie nie są one do niczego potrzebne,skoro natrafiam i tak na źródła bez lektora. Z lektorem na tb7 nie jest tak kolorowo jakby się zdawało.
avatar
@jp44 "skoro większa część źródeł figuruję z dźwiękiem english bez lektora" w tb7? Czytałem gdzieś tu na stronie że FanFilm wyświetla tylko kilka pierwszych pozycji z tb7, więc akurat musiały Ci się trafić angielskie, co prawopodobnie w dedykowanej wtyczce tb7 nie miałoby miejsca. Z RD jest ten minus że obsługuje hosty na które nie są u nas popularne, dlatego albo trzeba wrzucać tam pliki z torrentów albo przestawić się na ENG. Plus angielskich źródeł jest taki, że u nich format H.265 jest już przy każdym filmie, nie to co u nas..
avatar
Jeżeli zależy ci na pobieraniu źródeł, warto działać na RD. W połączeeniu z wtyczkami jak Seren, pobierzesz co chcesz w najlepszej jakości, mając nielimitowany transfer. Osobiście uważam, że tb7 jest przereklamowane. Serwis nastawiony jest na jakość HD nie 4K można na to przymknąc oczy,jednakże pytam : po co, w jakim celu zakładać tam konto premium skoro większa część źródeł figuruję z dźwiękiem english bez lektora,nie wszystko również jest i działa jak należy. Miałem dwa podejścia do xt7/tb7 mając nadzieję, że odpalę dany serial z lektorem i co ? I nic, jedynie zjedzony transfer Smile Tak..RD/Tb7 bardzo się od siebie różnią.
avatar
Na tb7 masz jasno napisane że chodzi o pobieranie, nie musi więc być przystosowane do strumieniowania. I tak, miałem RD. Jest drożej, ale jeśli ktoś ogląda w ENG to jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jakby jeszcze była obsługa polskich hostów to już w ogóle byłoby świetnie.
avatar
@jp44 Real-Debrid ma oficjalnie w swojej funkcjonalności opcje strumieniowania. RD i tb7 różnią się zasadą działania
avatar
@dabroviec Miałeś kiedyś wykupione konto premium na RD ?
avatar
Równie dobrze mogę napisać, że Real Debrid służy do tego samego co napisałeś - pobierania plików a otrzymujemy również streming. Rzecz w tym, że w przypadku RD mamy jasno nakreślone zasady : nielimitowany transfer danych, dostęp do mediów o nieporównywalnie lepszej jakości audio-video. Nie ma tu praktycznie żadnych ograniczeń. Patrząc jak działa tb7 rzekłbym, że do stremingu to się właściwie wcale nie nadaje, bardziej "wałek" a nie streming mediów w jakości premium.
avatar
To tak jak myślałem, dzięki za pomoc. @jp44 jeśli przez te nieuczciwe praktyki masz na myśli to że zużyło Ci transfer przy odpaleniu filmu na sekundę to nie masz racji. Tb7 to serwis stworzony do generowania linków w celu pobrania, a nie strumieniowania. To że działa w tym charakterze w Kodi to jest jego niekonwencjonalne wykorzystanie i nie zmieni swojej zasady działania. Jeśli w Kodi odpalasz plik o wadze 4GB to od razu serwis generuje link i cały transfer jest pobierany
avatar
Bez zużywania transferu
avatar
Wystarczy wtyczkę tb7 zainstalować i masz dostęp do historii plików przez 24h
avatar
Nie zdziw się również jeśli stracisz transfer w przypadku kiedy źródło poprawnie ci się nie wyświetli Smile
avatar
Dlatego nie korzystam z tb7 - nieuczciwe praktyki . Pamiętam jak po raz pierwszy to cudo postawiłem, dwa źródła załączyłem na sekundę w celu sprawdzenia działania/jakości. Chwilę później okazało się, że właściciwe zeżarło mi cały transfer Smile Chyba nie tak to powinno wyglądać za bycie premium user. Kto chce ten korzysta mnie się to nie podoba.
avatar
avatar
@dabroviec "Milion" razy było na forum, w prawym górnym rogu białe, prostokątne okienko, obok napis "Szukaj"...