@szopns to nie do końca prawda z tym fanfilmem. Bo po sparowaniu RD z resolverem w FF dostajesz źródła RD, ale z serwisów które FF obsługuje
czyli np hdseans etc.Wiec tak w 20%. A kolega @Ryszard9 po prostu nie wie na jakiej zasadzie RD działa i z czym to się je. Po prostu gdzieś coś przeczytał i nie ma pojęcia że RD to w 99% torrenty.
czyli np hdseans etc.Wiec tak w 20%. A kolega @Ryszard9 po prostu nie wie na jakiej zasadzie RD działa i z czym to się je. Po prostu gdzieś coś przeczytał i nie ma pojęcia że RD to w 99% torrenty. 

