Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Działa przyjemnie. Mam trochę zbyt zapracowane wakacje żeby potestować dłużej, ale troszkę się już bawiłem. Posiadam telewizor z Android TV i box jest znacznie szybszy, ale skoro tam jest android to box zbędny. Jak wrócę na studia to na pewno podłączę go do jakiegoś TV. Teraz niech sobie odpoczywa Big Grin
avatar
Ty lepiej tam powiedz jak box działa Tongue
avatar
@mjw Pewnie 500+ Big Grin
avatar
Jak dla mnie to shoutbox nie służy do rozwiązywania problemów. Załóż temat, na sb nie każdy się udziela.
avatar
w tej chwili żadna wtyczka mi nie działa błąd i error
avatar
witam witam pomocy , rozwiązania nie dostałem
avatar
Urlopy, ciekawe skąd maja na to pieniążki ☺️ miłego urlopu!
avatar
Mój też już wyruszył z Holandii do PL, na razie jednak i tak go nie odbiorę bo się urlopuję Smile
avatar
@farben zgadnij co dzisiaj do mnie dotarło Big Grin
avatar
niedawno stawiałem nowego kodiego i nic to nie dało
avatar
redolver od jsergio nowy
avatar
co mam włączyć?
avatar
Włącz, przeprowadź aktualizacje bo pewnie masz wszystko stare. Gounlimited na pewno działa.
avatar
czy jest ktoś w stanie mi pomóc w sprawie kodi, a mianowicie jest dość często takie źródło jak "goumilited" nazwę pewnie przekręciłem. Nigdy nie udało mi się z tego źródła odtworzyć nic, korzystam z kodi 17.6 resolver był od cherry, mbbe i chyba jsergio. Jest jakiś powód dlaczego nie działa? a może coś do poprawki
avatar
oki dziękuję bardzo za wyjaśnienie
avatar
coś jak real-debrid z tym, że mają kilka dodatkowych funkcji jak np wbudowane VPNy
avatar
a co to te premiumze.me?
avatar
Mam tylko co jakiś czas konta premiumize.me i real-debrid
avatar
zapewne pytanie nie na miejscu...ale kto pyta...., a mianowicie, czy rozdajecie również konta premium/vip takich serwisów jak zalukaj,fili,cda,segos?
avatar
długo wisiało Tongue