Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Do wszystkich którzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem (a zwłaszcza świeżynek które walą w myszkę na oślep). Za kolejne zaczepianie administratorów na pw z prośbą o założenie konta na plusx będzie od razu szedł ban. Ja nie rozsyłam zaproszeń. Nigdy nie rozsyłałem i nigdy nie będę. Czytajcie do .... ze zrozumieniem.
avatar
Dla przypomnienia dla analfabetów:
avatar
Ja nie mówiłem że mam u nich. Mam u innego dostawcy. W umowie mam 300 i możliwość spadku o 20% - czyli do 240 może być spadek - poniżej tego zgłaszam reklamację. Wszystko zależy co masz w umowie. U mnie praktycznie rzadko kiedy spada poniżej 290
avatar
@Tomek przepraszam za błędy z fona pisałem
avatar
TZomek dziękuję i to jest konkret jeszcze jak byś napisał uxywasz ich rutera czy swojego nie zablokuja iptv wszystko mozna oglądać RD i takie tam dodatki
avatar
Ja mam w umowie 300 i mam 300
avatar
Nie kieruj sie infolinią tylko sprawdź co mają w umowie - idziesz, sprawdzasz, jak jesteś zadowolony to podpisujesz, jak nie to nie. Jak mówią w umowie że ma być 75% minimum to każdy spadek zgłaszasz.
avatar
Cena 35 zł przy umowie na 2 lata i 6 miesiący gratis
avatar
No wlasnie tak myślę ja mieszkam w malej miejscowości kable są kładzione jakieś 3 lata temu. Na inolini mi babka rano mówiła ze przy umowie na prędkości 300 mam miec minimum 75 %tej predkosci a teraz facet mówi ze 40% juz sam sie gubię w ich odpowiedziach
avatar
wszystko zależy od tego gdzie masz ten światłowód - w każdym mieście będzie inaczej
avatar
Witam mam pytanie korzysta ktos ze światłowodu od play jaki on jest warto go brac
avatar
dzieki @RebA konto odzyskane.
avatar
nie, poszukam tam, dzieki
avatar
@lukaszsk na telegramie pytałeś?
avatar
czy ktos zna jakis e-mail do plusx? Support@ info@ odbijaja.
avatar
ok tak myślałem
avatar
Testy będą dla osób które mają odpowiednią pozycję na forum i odpowiednią wiedzę - nie będzie udostępnienia dla zielonek. Także zmawrtię cię - nie załapiesz się. Dla wszystkich będzie wydana jak przejdzie zamknięte testy, a potem testy na kwp..
avatar
czy już wiadomo kiedy będzie wydana nowa wersja dla wszystkich czy to za wcześnie
avatar
fajnie by się było załapać na testy Smile
avatar
fajnie