Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A eszcze takie pytanie , tivimate czy ottnavigator bedzie tam dzialal ? bo głownie o PL telewizje chodzi
avatar
Kurcze szkoda ze sie nie poradzilem wczesniej , c+ jutro ma juz byc a on w piatek uz tam wraca
avatar
@Czarny75 nie lepiej nokia streaming box 8000
avatar
@Czarny75 będzie mu działać, ale nie jestem pewien co do aplikacji
avatar
Witam , mam pytanie czy pudełko c+ box bedzie dzialalo w Angli ? braciszek sie napalił ale nie wiem czy tam bedzie mu dzialać wszystko
avatar
@VIND[?] - wersja kodi? logi?
avatar
Ciąg dalszy wieloletniej wojenki pomiędzy ekipą Coreelec a twórcą OSMC : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Szanowne spoczenieństwo, od jakiegoś dnia mam problem z uruchomieniem fanfilm(a wszystko działało lux z instrukcja kodiwpigułce) mianowicie usunął się z dodatków, próbuje ponownie zaistalować, po czym zainstalowano z zip, ale zainstaluj z repozytorium już dodatki nie, czyli nie wyświetla się w dodatkach. Jestem już wiekowym człekiem i jak czytam to forum nie czaje wiekszości o czym piszecie. Może któś ma siłęc i ochotę boomerowi powiedizeć co ma zrobić, aby to ponownie działało.
avatar
@tadeuszw raczej tak usunie wsztemstko
avatar
Jak przywrócę Boxa do ustawień fabrycznych to czy mi skasuje pliki które zapisałem na pamięci wewnętrznej
avatar
Sorry, nie ma tematu, już działa.
avatar
Działa komuś alldebrid?
avatar
no to cię zblokowali po IP - po kilkukrotnym wykorzystaniu testowego blokują IP
avatar
nie no 7 dniowy okres testowy...
avatar
@jon1022 - opłacony pakiet masz?
avatar
zlikwidowali jak TVP ? ...sory to żart ! :-)
avatar
czy uwas działa sweet.tv w kodim? u mnie jakąś plansze tylko wyświetla...
avatar
Zdrowych wesołych świąt przy okazji wszystkim życzę!
avatar
Dokładniej to 190826.001.1.0.36-194202
avatar
Loader mam 1.3.4 wersja softu z końcówką 194202