Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam kolegów.Przez przypadek skasowałem dzisiaj nakładkę ze strony Polish Team Wizard.Ma ktoś może adres zebym mógł wgrac noiwą .
avatar
Dzień dobry
avatar
Dzieki za rade
avatar
@Barni53 najlepiej u sąsiadki na tv
avatar
czesc. W jaki sposob moge ogladac telewizje polska na zywo. Prosze o rade. Platne lub bezplatne
avatar
Powiem tak. Mi się nie udało nigdy pod kodi emulacji Amigi odpalić. Zawsze były jakieś problemy. Dlatego na drugim boxie zainstalowałem emuelec i po prostu działa.
avatar
Muszę coś wykombinować bo super frog czeka Smile
avatar
Tak zrobiłem jak napisałeś i dalej jest tak samo
avatar
Tomek-dziekuje.
avatar
@marcinpekalaa - do samego IA nie dodasz - musisz je dodać do właściwego emulatora: w przypadku pua to lokalizacja: addon_data/game.libretro.uae/resources/system By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
wystarczy ją wpisać w ustawienia wtyczki iptv simple client: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Jako nowy mam pytanie. Gdzie moge znalezc poradnik , jak zainstalowac ka kodi liste EPG
avatar
czesc
avatar
Jak dodać kickstartery amiga do internet archive?
avatar
Dla mnie dalej Seren to top
avatar
Jakich dodatków używacie teraz do zagranicznych źródeł ? Dalej Seren i EZRA czy coś innego teraz jest TOP ?
avatar
@lukiboss macie
avatar
Cześć. Macie jakiś stream do walki KSW Epic?
avatar
dzieki za info
avatar
Skrypt nie ogarnął i trzeba było jeszcze raz puścić wymuszenie także bez paniki Smile