wyskakuje tylko komunikat blad dodatku a na laptopie chodzi na stronie
Archiwum Shoutboxa
@mckaczka - trochę więcej szczegółów, jaki sprzęt, jakie kodi, jakie konkretnie wtyczki i skąd instalowane (a najlepiej log)
gdy wchodze w konfiguracji wtyczki mam pusto,pisze"brak dostepnych kategori" jest tak w kazdej wtyczce ,jak to napawic?jakies pomysly
Szkoda, bo ta ich androidowa apka jest słaba. Tnie się i wiesza. No nic. Pozdrawiam 

No ja przy swojej aurze zostaję - jest dla mnie idealna.. przywykłem do menu na górze... resztę sobie dopasowuję krok po kroku...
A to akurat mi nie przeszkadza. Teraz muszę na jakiegoś skina z multi widgetami się przerzucić. Niestety eminence mod tego nie ma. Do aury jakoś nie mogę się przekonać, zostaje arctic zephyr ^^
Bry
Mam pytanie odnośnie wtyczki SD-XBMC, próbowałam teraz pobrać ją z Waszej strony, niestety link do niej kompletnie nie działa, jest mozliwość pobrania jej z jakiegoś innego miejsca?
Mam pytanie odnośnie wtyczki SD-XBMC, próbowałam teraz pobrać ją z Waszej strony, niestety link do niej kompletnie nie działa, jest mozliwość pobrania jej z jakiegoś innego miejsca? 

