Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,052
» Najnowszy użytkownik: uperaty
» Wątków na forum: 4,846
» Postów na forum: 44,591

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 299 użytkowników online.
» 7 Użytkownik(ów) | 289 Gość(i)
Bing, Google, Yandex, AFC-1, arturo11, onkel, ramone, wikin, Zbigniew

Ostatnie wątki
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: Zbigniew
mniej niż 1 minutę temu
» Odpowiedzi: 341
» Wyświetleń: 127,413
ViDoc TV
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: paul
41 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 04:52 AM
» Odpowiedzi: 266
» Wyświetleń: 39,948
Nieprawidłowe EPG TeenNic...
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Dariusz96
Wczoraj, 02:45 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 68
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 06:12 AM
» Odpowiedzi: 23
» Wyświetleń: 13,141
Wybór tv boxa
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: zorro_9
08-05-2024, 08:32 PM
» Odpowiedzi: 204
» Wyświetleń: 49,261
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
08-05-2024, 08:18 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1,158
ZEUS TV Browser, miodzio ...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: arkady1964
08-05-2024, 12:16 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 357
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Max1000
08-05-2024, 06:01 AM
» Odpowiedzi: 452
» Wyświetleń: 65,287
Radio - network error
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: andrkac
07-05-2024, 09:13 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 73

 
  Nowy szprzęt
Napisane przez: maxsm80 - 21-04-2021, 07:33 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

Panowie jestem na kupnie androida tv i znalazłem coś takiego
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jest to coś warte czy szukać innego
Za wszystkie podpowiedzi będę wdzięczny

Wydrukuj tę wiadomość

  KODI przycinki MOV oraz ISO
Napisane przez: Krystian - 19-04-2021, 04:36 PM - Forum: Android - Brak odpowiedzi

Mam w domu gigabitową sieć (transfery 60-120MB/s w zależności od karty sieciowej urządzenia)
w tej sieci mam 3 biblioteki NAS (2x WD EX2 4TB i 1x WD EX4 16TB), chodzą sobie w SMB2
mam też 2 urządzenia TV BOX:
MXQ S10X (2/16GB Android 7) na S905X
X96MAX (4/64GB Android 9) na S905X2, gigabit LAN

no i mam też problem... w sensie że znajomy ma ale testuje u siebie bo działa to tak samo źle a środowiska niemal identyczne (ethernet gigabit+NAS od WD EX4 16TB).
Na tymże NAS mam filmy w postaci plików ISO (obrazów płyt ISO) oraz własnych filmów MOV robionych na Apple za pomocą FinalCut Pro - H254+AAC w 1080p)
I jedne i drugie się tną.
O tym że KODI ma czkawke na MOV robionych na Makówkach za pomocą kodeków "Pro" (a na takich operuje FinalCutPro) to już się doczytałem.
Urządzenie X96MAX 4GB w zasadzie daje rade
MXQ 2GB - kompletna porażka (podane z USB odtwarza ale po LAN z serwera SMB nie chce płynnie).
Gdyby ktoś znał jakąś rade optymalizującą sytuacje - chętnie przyjmę.
Dodam że VLC na obu odtwarzaczach pięknie obsługuje te MOV za to na ISO umiera jeszcze bardziej.
SMPC na MXQ 2GB pięknie odtwarza ISO ale za to na MOV wychodzi do pulpitu Androida.


Druga sprawa to pliki ISO. To zrippowane (samodzielnie, z własnych płyt) pliki ISO. Czasem z DVD czasem z BD wiec rozmiary różne - od 3 do 40GB - i nie ma to znaczenia.
Tutaj oba urządzenia pod KODI mają zacinki.. X96MAX ma miliekundowe freezy ale na MXQ już klatkuje konkretnie. Co zabawne - im starszy obraz ISO tym bardziej klatkuje.
Teoretycznie zarówno wydajność sieci i jak tego X96MAX powinna to z palcem w nosie opędzić (już sie tych plików z Apple nawet nie czepiam bo to patologia sama w sobie) ale te ISO powinny śmigać. Przecież że żywcem kodeki z DVD i BD tylko w ISO.

nawet na próbę pościągałem w formacie 4K/UHD/2160p jakieś filmy z neta (od 4 do 40GB) i to wszystko mimo audio 5.1, H265, UHD, dolby i wszystkiego innego śmiga płynnie.. a obraz ISO płyty DVD ciągniety na 64GB urządzenie po gigabitowym LAN (lub WiFi AC) zabija je.
Te pliki mające nawet po 5-7 lat odtwarzał stary Mede8er MED600X3D (właśnie pod niego były kiedyś tworzone te rippy ISO) a dwa urządzenia kupione teraz na poczatku roku poległy śmiercią bohaterów.

Jakie sugestie, porady? Od czego zacząć? Może jakieś bufory mogę zwiększyć/zmniejszyć.. coś zoptymalizować?

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak dodać stronę do kodi
Napisane przez: zaluknij.cc - 18-04-2021, 09:23 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (3)

witam serdecznie posiadam stronę filmową i chciałbym żeby ona się znalazła w kodi jak dodać proszę o jakąś intrukcję.

Wydrukuj tę wiadomość

  kodi w 1440p
Napisane przez: zorro_9 - 18-04-2021, 10:09 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam
Mam zainstalowany coreelec z kodi 19
Czy kodi wspiera rozdzielczość 2560x1440p?

Wydrukuj tę wiadomość

  Domo+ I Kuchnia+
Napisane przez: hadii - 17-04-2021, 12:24 PM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (2)

Domo+ HD zmienił nazwę na Canal+ Domo HD, a Kuchnia+ na Canal+ Kuchnia HD.

Proszę o update w EPG

Wydrukuj tę wiadomość

  Docker problem
Napisane przez: Karas220288 - 17-04-2021, 11:03 AM - Forum: LibreELEC - Odpowiedzi (11)

Witam. Mam problem. Zainstalowałem Dockera. Wgrałem kilka programów. Jdownloader, serwer http, oraz ps4 pkg sender. Jdownloader działa, serwer http również.
Jedynie ps4 pkg sender ( link By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) ma kur.... problem.
Wgrywam go, konfiguruje. I działa, wysyła pliki do ps4.
Lecz działa prawidłowo do czasu wyłączenia PC. Po włączeniu Pc program się uruchamia, ale w logu wywala błąd: Error: Cannot find module 'lru-cache'. I non stop resetuje. Usuwam program, wgrywam na nowo k identyczna sytuacja, działa tylko do restartu PC.

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak możliwości odpalenia Wizarda
Napisane przez: vonDupenstein - 17-04-2021, 07:48 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Zainstalowałem polishteam REPO, niestety w repozytorium mam tylko add-on repository brak jest brak add-on programs.
Gdzie popełniłem błąd? Dziękuję za podpowiedź.

Wydrukuj tę wiadomość

  KODI 19 na SAMARTBOX
Napisane przez: irys - 16-04-2021, 11:33 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (20)

Witam mam pytanie w sprawie instalacji kodi 19 na smartbox zoomtak android 6.0 po zainstalowaniu kodi 19  sie nie uruchamia ?

Wydrukuj tę wiadomość

Smile 19 Matrix - zmiana systemu
Napisane przez: adrt8v - 16-04-2021, 05:40 AM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (28)

Podczas próby przejścia z systemu coreelec na android, po wciśnięciu w menu opcji "reboot from eMMC/NAND zawiesza mi się box. Po wyjęciu wtyczki dopiero mogę zresetować urządzenie i wtedy uruchamia się android. Zdaje sobie sprawę że nawet na 18 musiałem się z tym pobawić żeby działało, ale boxa mi nie zawieszało. Jakieś pomysły macie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Nie można zainstalować dodatku
Napisane przez: irys - 15-04-2021, 07:02 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (3)

Witam mam taki problem chcę zainstalować dodatek Chef Matrix Wizard na Kodi 18.8 android smartbox  ale po kliknieciu zainstaluj i OK pokazuje się okienko w prawym górnym rogu z informacją Zależności od xbmc,python w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione ?może ktoś pomoże?

Wydrukuj tę wiadomość