Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,901
» Najnowszy użytkownik: yxevery
» Wątków na forum: 4,834
» Postów na forum: 44,512

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 210 użytkowników online.
» 10 Użytkownik(ów) | 198 Gość(i)
Bing, Google, adrt8v, adzik28, agaton111, arek.lukanus1, Gracy72, momo, mtr81, precelw[?], sebwol@poczta.onet.pl, wowojw[?]

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: sky02
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 438
» Wyświetleń: 64,521
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 249
» Wyświetleń: 38,303
Kodi 21 Omega - oficjalni...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: sky02
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 1,161
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
Wczoraj, 08:21 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 133
TVC SUPER
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
Wczoraj, 07:25 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 138
konto Plusx
Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię
Ostatni post: Sierak2012
Wczoraj, 12:22 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1,333
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
26-04-2024, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 765
» Wyświetleń: 71,642
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
25-04-2024, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 364
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
25-04-2024, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 183
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
25-04-2024, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 75

 
  Pobieranie filmów z KODI
Napisane przez: wolski89 - 07-04-2021, 07:29 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (1)

Mamy wykupiony player.pl zazwyczaj korzystałem ze skryptu umożliwiającego pobieranie materiałów z player, bo wstawiam czasem kilkusekundowe fragmenty na Instagram. Niestety wtyczka przestała działać po 2 latach współpracy. Zanim nie było wtyczki znalazłem jakiś sposób, na pobieranie materiałów z kodi, które wtedy miało inną nazwę. 

Potrzebuję ponowienie nauczyć się jak pobrać materiał z kodi. Nie mogę znaleźć żadnej instrukcji. Pomoże ktoś?

Wydrukuj tę wiadomość

  zerion.cc i vider.info
Napisane przez: robis - 06-04-2021, 09:26 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (4)

cześć. 
znajdę wtyczki do tych 2 serwisów z tematu? przekopując google nie natrafiłem na nic

Wydrukuj tę wiadomość

  Reboot to android
Napisane przez: artpaw - 06-04-2021, 05:17 PM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (2)

dzień dobry może ktoś będzie chętny mi pomóc . Skóra Aeon Nox: SiLVO i brak opcji reboot to android próbowałem sam edytować plik DialogButtonMenu.xml  ale coś mi najwyraźniej nie wyszło Smile      

Wydrukuj tę wiadomość

  Clean Master for TV: szybkie automatyczne czyszczenie cache na Android TV.
Napisane przez: arkady1964 - 06-04-2021, 07:15 AM - Forum: Aplikacje - Brak odpowiedzi

Apkę Clean Master for TV, testowałem na Android TV Sony i Xiaomi Mi Box S, na tych urządzeniach z Android TV apka działała dobrze.

Android zaczyna zwalniać? Powodem tego może być zapchana pamięć podręczna (cache). Przeglądarka internetowa automatycznie odświeża się, gdy jest wyczyszczona pamięć podręczna przegladarki (cache).

Znalazłem w internecie apkę, zrobioną specjalnie pod Android TV, tj. Clean Master for TV, która rozwiazuje kłopoty z zapychaniem się pamięci podrecznej oraz przyśpiesza i optymalizuje system telewizora Android TV, działa w pełni automatycznie. Sprawdzałem na wielokrotnie na Android TV Sony i Xiaomi Mi Box S, działa bardzo dobrze. Ta apka była podana i opisana na kilku stronach w internecie, podaję 2 strony:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Z tej strony poniżej, pobrałem plik i zainstalowałem na Android TV Sony oraz Xiaomi Mi Box S, plik APK  (wielkość 2,55 MB), Clean Master for TV:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Apka działa z pilotem od telewizora, wystarczy kilka razy zatwierdzić klikając  OK oraz też działa z Air Mouse i myszką bezprzewodową . Gdy jest więcej "śmieci", sprzątanie trwa trochę dłużej.  Przeglądarka internetowa automatycznie odświeża się, gdy jest wyczyszczona pamięć podręczna przeglądarki (cache).

Uwaga: Użycie aplikacji Clean Master for TV pomaga przy przy problemach gdy pamięć Androida jest zapchana przez instalacje i deinstalacje aplikacji, zastosowanie tej aplikacji często odblokowuje możliwość instalacji nowych aplikacji.

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Ninateka
Napisane przez: phyrz - 05-04-2021, 06:45 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (4)

Cześć wszystkim, bardzo cenię serwis ninateka.pl, chciałbym oglądać materiały video z tego serwisu wprost na TV.

Wyczytałem, że wtyczka do obsługi Ninateki powinna być w repo mbebe, niestety nie widzę jej po dodaniu tego repo.

To wina nowej wersji strony ninateki czy może nowej wersji Kodi?

Ktoś może ma sprawdzone repo z wtyczką do tego portalu?

Z góry dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  Brak archiwalnego EPG
Napisane przez: Refricen - 02-04-2021, 09:17 PM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (4)

Korzystam z waszego EPG na tivimate. Wczoraj chciałem spróbować innego EPG. Nie pod pasowało mi więc wróciłem do waszego i nie wczytuje mi dni do tyłu tylko do przody. Wiem że mogę poczekać i tivimate będzie już miało historie (ale to chyba nie o to chodzi)
Wcześniej tego problemu nie miałem.
Czy jakiś problem jest u Was czy coś może muszę u siebie poprzestawiać?

Wydrukuj tę wiadomość

  Amazon cube problem
Napisane przez: rusieknh - 31-03-2021, 05:31 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (1)

Witam wszystkich, na starcie chce przeprosić ze zakladam nowy wątek ale przeszukałem sporo stron i nie widze nic o.amazon cube.
Mianowicie jestem w tym wszystkim slaby a chciałbym mieć np tivimate na amazon cube . Kupilem go niedawno i az głupio ze tak lezy i się kurzy . Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  Filman.cc problem z odtwarzaniem filmów
Napisane przez: robis - 31-03-2021, 05:29 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Cześć.
Jestem dosyć nowy w Kodi. Pobrałem dla taty na TV Boxa Kodi i zainstalowałem dodatek Filman.cc, strona jak i dodatek to po prostu baza linków z filmami, problem jest w tym, że w Kodi działają mi jedynie linki z Vidoza, inne takie jak userload, upstream, clipwatching nie działają, nie odtwarzają filmu (sprawdzałem na komputerze i te same linki na windowsie w operze działają). 
Macie jakieś pomysły o co może tu chodzić? Mogę też przejść na inny dodatek, jedyne wymogi to spora ilość filmów oraz polski lektor Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  WP Pilot
Napisane przez: krissGT - 31-03-2021, 04:08 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (3)

Witam serdecznie

chce zainstalować wtyczkę WP Pilot  ale niestety mimo tego ze robię krok po kroku co jest napisane na stronie  to nie ma tam nic poza TVP Sport nie istnieje plik do wyboru o nazwie WP Pilot .
proszę o pomoc

Wydrukuj tę wiadomość

  YouTube - autoodtwarzanie
Napisane przez: Diseant - 30-03-2021, 08:09 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam.

Kolejne krzaki z YouTube. Wtyczka bardzo często nie chce włączać sugerowanych klipów, przez co oglądanie jakichkolwiek teledysków jest pozbawione sensu. Video z jakimiś bajkami działają w porządku, natomiast teledyski po skończeniu oglądania wypluwają komunikat typu: brak sugesti (Wrong recommended video) i otrzymuję listę wyszukiwanych klipów.

Nie wiem czy czasem API się nie wysypało, gdyż i na CoreELEC na moim cudownym MXQ Pro 4k (s905x) jak i na eleganckim telewizorze z Manty (Android + Kodi) jest dokładnie to samo.

Ma ktoś podobny problem? Ma ktos jakieś rozwiązanie? Zauważyłem na redditcie, iż problem jest dosyć popularny - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdr.

Wydrukuj tę wiadomość