Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,064
» Najnowszy użytkownik: kubus12343
» Wątków na forum: 4,849
» Postów na forum: 44,601

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 149 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 145 Gość(i)
Applebot, Bing, Google, jawala

Ostatnie wątki
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: bronek105
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 346
» Wyświetleń: 127,551
Szukam EPG do kanałów via...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Seriale na Netflix
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
8 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 158
» Wyświetleń: 175,607
ViDoc TV
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 64
Filmy
Forum: Filmy
Ostatni post: szopns
11 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 36
Co teraz słuchasz?
Forum: Off topic
Ostatni post: redhunter
Dzisiaj, 08:32 AM
» Odpowiedzi: 193
» Wyświetleń: 34,760
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Wczoraj, 04:52 AM
» Odpowiedzi: 266
» Wyświetleń: 40,133
Nieprawidłowe EPG TeenNic...
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Dariusz96
09-05-2024, 02:45 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 79
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
09-05-2024, 06:12 AM
» Odpowiedzi: 23
» Wyświetleń: 13,153
Wybór tv boxa
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: zorro_9
08-05-2024, 08:32 PM
» Odpowiedzi: 204
» Wyświetleń: 49,375

 
  problem na tv
Napisane przez: mcgregor10 - 21-09-2018, 02:49 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (1)

Witam mam mały problem z instalacją na tv sony xe 8077 podczas otwierania pliku zip wyświetla mi się taki komunikat"instalacja dodatku z pliku zip.W zależności od w wersji 0.0.0 
repozytory.cherrttv nie mogą zostać spełnione" proszę o pomoc co żle robię że nie hula...

Wydrukuj tę wiadomość

  Bajki i seriale bez metadanych - co z tym można zrobić
Napisane przez: r00dy - 21-09-2018, 01:34 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Cześć, 
Udostępniam do kodi po NFSie dysk z routerka. Oprócz filmów mam tam trochę bajek dla dzieci i seriali ("bajkowych" typu reksio czy wyprawa Baltazara Gąbki) dla których kodi nie potrafi znaleźć metadanych. Co z tym można zrobić? Jest możliwość ręcznej edycji metadanych bo znalazłem tylko możliwość pobrania ich ponownie (mam skonfigurowany filmweb). 

I pytanie dodatkowe - czy można jakoś oddzielić bajki od reszty ale nie na osobnym profilu - mam mieć dostęp do wszystkiego tylko nie chcę na głównej stronie samych bajek jak mam teraz Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Animesub (pobieranie napisów)
Napisane przez: szczuru - 20-09-2018, 11:15 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (8)

Witam, poszukuję wtyczki, która pobierała by napisy z serwisu animesub.info (coś na zasadzie wtyczki do napiprojekt). Serwis ten w odróżnieniu od napiprojekt/opensubtitles gromadzi napisy głównie tylko do anime.

Wydrukuj tę wiadomość

  Mecze ze stream'ów
Napisane przez: 9933jack - 20-09-2018, 07:14 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (3)

Witam,  szukam wtyczki na której mógłbym ogladać
Mecze ze stream'ów z internetu. 
Na LivepolishTV bylo coś takiego.

Wydrukuj tę wiadomość

  Pytania po przesiadce z RPi na M8S Pro+
Napisane przez: bszallolx - 20-09-2018, 09:28 AM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (2)

Witam, to mój pierwszy post. Od kilku lat użytkowałem RPi 2/3 z Librelec, gdzie były chodziły podłączone do TV 24 godziny na dobę. Teraz zakupiłem Mecoola M8S Pro + , który miałby zastąpić "maliny". Mam wgrany Android TV Nexus.

Gdy zostawiam na dłuższy czas odpalone KODI, po włączeniu ponownym telewizora mignie mi obraz z KODI i Android TV uruchamia się od nowa z wyłączonym WIFI, nie mogę uruchomić ponownie WIFI, ani skanować sieci. Pomaga tylko wyłączenie i włączenie z pilota. RPi z Librelec'em chodziło 24h/dobę i nigdy nie usypiało mi WIFI będąc w stanie takim jak go zostawiłem. Czy jest to wina systemu/sprzętu czy konfiguracji?
Nie ukrywam, że gdybym zachował tę funkcjonalność (zawsze odpalone i połączone z siecią kodi) byłoby fajnie Smile

Czy jest możliwość mając już wgranego Androida Nexus na uruchomienie Librelec'a z karty SD na tym sprzęcie?

Pozdrawiam

Wydrukuj tę wiadomość

  problem z kodi
Napisane przez: ssuchypl77 - 19-09-2018, 09:57 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (6)

Witam wszystkich...
potrzebuje pomocy przy kodi, jestem poczatkujacy i zielony w temacie wiec moze byc ciezko  [Obrazek: biggrin.png] 
jakis czas temu kupilem TV BOXa SCISCHION V88 4K z Kodi 16 system Android..., wszystko chdzilo ok, ale ostatnio zaczal mi sie wieszac bardzo, szukalem w necie i zobaczylem ze jest aktualizacja wiec zrobilem aktualizacje i teraz mam puste, czyste kodi 17.6 krypton...
nie mam nic ani telewizji ani radia nic...., prubowalem pobrac kilka linków miedzy innymi taki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo podoba mi sie ultimate, ale kodi nierozpakowywuje plików tak jakby wszystkie linki byly puste...
niewiem moze jest jakies bazowe oprogramowanie które najpierw musze zainstalowac....
Pomóżcie prosze...

Wydrukuj tę wiadomość

  pomoc przy kodi
Napisane przez: ssuchypl77 - 19-09-2018, 08:31 PM - Forum: Android - Brak odpowiedzi

Witam wszystkich...
potrzebuje pomocy przy kodi, jestem poczatkujacy i zielony w temacie wiec moze byc ciezko  Big Grin
jakis czas temu kupilem TV BOXa SCISCHION V88 4K z Kodi 16 system Android..., wszystko chdzilo ok, ale ostatnio zaczal mi sie wieszac bardzo, szukalem w necie i zobaczylem ze jest aktualizacja wiec zrobilem aktualizacje i teraz mam puste, czyste kodi 17.6 krypton...
nie mam nic ani telewizji ani radia nic...., prubowalem pobrac kilka linków miedzy innymi taki: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo podoba mi sie ultimate, ale kodi nierozpakowywuje plików tak jakby wszystkie linki byly puste...
niewiem moze jest jakies bazowe oprogramowanie które najpierw musze zainstalowac....
Pomóżcie prosze...

Wydrukuj tę wiadomość

  IPTV
Napisane przez: micah89 - 19-09-2018, 06:28 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Brak odpowiedzi

Poszukuje działających wtyczek IPTV do oglądania LM :Big Grin bo nie mam zamiaru płacić żydowi z Polsatu :Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  Coin miner we wtyczkach
Napisane przez: Ylr62 - 19-09-2018, 01:39 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (11)

Cześć, nie wiem, czy to dobry dział ale trafiłem ostatnio na stronę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. gdzie w artykule z 13 września br. mówi się o koparce kryptowalut ukrytej w wielu wtyczkach korzystających z script.module.simplejson i script.module.python.requests. Nie jestem jakimś zaawansowanym użytkownikiem, ale  oba ferelne repa posiadam. Wszystkie pochodzą z qwer repository. Co zrobić w takiej sytuacji, czy to oznacza że również jestem zarazony?

Wydrukuj tę wiadomość

  TV BOX TOP 5
Napisane przez: dptasz - 18-09-2018, 10:40 AM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (6)

Jak w temacie, który tv box wybrać? Główne kryteria, szybkość działania, przyjazny pilot, 4K dla netflix. Jakie macie doświadczenia?

Wydrukuj tę wiadomość