Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,895
» Najnowszy użytkownik: oknadabrowagornicza
» Wątków na forum: 4,834
» Postów na forum: 44,509

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 229 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 225 Gość(i)
Bing, Google, onkel

Ostatnie wątki
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 122
TVC SUPER
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 126
Kodi 21 Omega - oficjalni...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: arkady1964
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 17
» Wyświetleń: 1,113
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: sky02
8 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 436
» Wyświetleń: 64,395
konto Plusx
Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię
Ostatni post: Sierak2012
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1,317
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
Dzisiaj, 07:02 AM
» Odpowiedzi: 247
» Wyświetleń: 38,193
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
Wczoraj, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 765
» Wyświetleń: 71,523
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
25-04-2024, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 364
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
25-04-2024, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 182
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
25-04-2024, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 69

 
  Problem z logowaniem
Napisane przez: Lukaszek124 - 07-09-2018, 08:38 PM - Forum: Pomoc & Poradniki - Odpowiedzi (12)

Cześć ? nie mogę się zalogować na forum polish team wizards mam tam konto już jakiś czas nigdy wcześniej nie było problemu ostatni raz logowalem się dziś rano i wszystko było ok. Teraz nie ma żadnej informacji poprostu wybija i tyle w temacie  nie zostało konto zablokowane bana też nie dostałem sprawdzałem e-mail i nic brak informacji. Dodam że gdy chcę wysłać wiadomość do administratora to pisze na czerwono że błędny e-mail a e-mail się zgadza co zrobić ???????????

Wydrukuj tę wiadomość

  problem z płynnością
Napisane przez: adamos555 - 05-09-2018, 09:06 PM - Forum: Windows - Brak odpowiedzi

cześć

mam problem z płynnością video.

sprawa wygląda tak. posiadam intelowego sticka na z3735f na windowsie 8 i zwyklym kodi 17.1, który działa naarazie po wifi, jakieś 2 metry od rutera, wykrywa 1/3 predkosci internetu, dobra

wlaczam youtube i wideo w full hd - buforuje mi na kilka minut do przodu i wogóle filmy nie zatrzymuja sie
wlaczam np tvn player czy tvp vod - podobnie jak wyzej
wlaczam incursion i odpalam vidoze bo to jedyne zrodlo ktore dziala i jest po polsku - w niektorych pozycjach nie zatrzymuje sie filmik, a buforowanie mam na 2 minuty do przodu

no i teraz jest problem bo na wiekszosci pozycji w hd w incursion wystepuje problem buforowania tzn na starcie mam klatkowanie non stop i np przez urywek sekundy leci obraz z dzwiekiem i powtarza sie to az zapauzuje. po pauzie moge obejrzec kilka minut i znowu to samo. w koncu wyrzuci mi calkowicie buforowanie i zatrzyma sie na 0% i bedzie powoli buforowac do 100% ale trwa to w nieskonczonosc i nie ma szans na to zeby sie tego doczekac

podobnie jest z live, gdzie buforuje mi max 8 sekund do przodu i czasem zrywa tak jakby to buforowanie i zatrzymuje sie i wtedy jak dojdzie do tej zbuforowanej sekundy to zaczyna nadrabiac i dzwiek leci normalnie, a obraz przyspiesza kilkakrotnie

w incursion czyszcze caly czas cache itp, mam tez maintenance zainstalowany i automatycznie czyszczony, zwiekszona wartosc buforu

jak odpale te same filmiki na stronach np alltube (na kodi te zrodla sa dziadowskie i buforuja sie non stop) to dziala bez problemu
na anglojezycznych zrodlach podobnie

Wydrukuj tę wiadomość

  problem z płynnością
Napisane przez: adamos555 - 05-09-2018, 08:56 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (20)

cześć

mam problem z płynnością video.

sprawa wygląda tak. posiadam intelowego sticka na z3735f na windowsie 8 i zwyklym kodi 17.1, który działa naarazie po wifi, jakieś 2 metry od rutera, wykrywa 1/3 predkosci internetu, dobra

wlaczam youtube i wideo w full hd - buforuje mi na kilka minut do przodu i wogóle filmy nie zatrzymuja sie
wlaczam np tvn player czy tvp vod - podobnie jak wyzej
wlaczam incursion i odpalam vidoze bo to jedyne zrodlo ktore dziala i jest po polsku - w niektorych pozycjach nie zatrzymuje sie filmik, a buforowanie mam na 2 minuty do przodu

no i teraz jest problem bo na wiekszosci pozycji w hd w incursion wystepuje problem buforowania tzn na starcie mam klatkowanie non stop i np przez urywek sekundy leci obraz z dzwiekiem i powtarza sie to az zapauzuje. po pauzie moge obejrzec kilka minut i znowu to samo. w koncu wyrzuci mi calkowicie buforowanie i zatrzyma sie na 0% i bedzie powoli buforowac do 100% ale trwa to w nieskonczonosc i nie ma szans na to zeby sie tego doczekac

podobnie jest z live, gdzie buforuje mi max 8 sekund do przodu i czasem zrywa tak jakby to buforowanie i zatrzymuje sie i wtedy jak dojdzie do tej zbuforowanej sekundy to zaczyna nadrabiac i dzwiek leci normalnie, a obraz przyspiesza kilkakrotnie

w incursion czyszcze caly czas cache itp, mam tez maintenance zainstalowany i automatycznie czyszczony, zwiekszona wartosc buforu

jak odpale te same filmiki na stronach np alltube (na kodi te zrodla sa dziadowskie i buforuja sie non stop) to dziala bez problemu
na anglojezycznych zrodlach podobnie

Wydrukuj tę wiadomość

  Napisy, Dźwięk, obraz itp. Parę pytań.
Napisane przez: Warson - 05-09-2018, 08:37 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (12)

Witam potrzebuje pomocy w ustawieniu kodi w Android TV. 

Czy można zmienić wielkość i kolor napisów odtwarzanych filmów bezpośrednio z wtyczki FanFilm? 

Gdzie się ustawia w kodi format obrazu również z wtyczki FanFilm aby był na pełnym ekranie a nie ścięty obraz czarnymi paskami z góry i z dołu? 

Jak ustawić ustawienia dźwięku w kodi abym mógł odtwarzać filmy z FanFilm z pełną jakością dźwięku Dolby 5.1 bo na każdym filmie grają mi tylko 2 głośniki. . 

Z góry pięknie dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem Fanfilm
Napisane przez: pablo902030 - 04-09-2018, 09:00 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Czy ktoś z Was ma podobny problem tzn. wtyczka wyszukuje dostępne źródła filmów lub seriali a po próbie odtworzenia źródła przeskakują po kolei i żadne nie jest dostępne. Problem w Kodi na windows, na androdzie wszystko działa.

Wydrukuj tę wiadomość

  PlayNow
Napisane przez: John4Cry - 04-09-2018, 05:42 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (2)

Witam,
Nie wiecie może gdzie można znaleźć jeśli istnieje wtyczkę do telewizji w sieci play o nazwie playnow? Dzięki.

Wydrukuj tę wiadomość

  problem z recaptcha i odtwarzaniem filmów
Napisane przez: 89krzychu - 03-09-2018, 05:22 AM - Forum: Android - Odpowiedzi (1)

Witam
jestem nowym użytkownikiem kodi. zainstalowałem sobie wtyczkę FanFilm i chciałem zobaczyć jakieś seriale. Problem w tym że przy wyszukiwaniu po nazwie serialu znajduje go. lecz nie mogę wejść w miejsce gdzie są pokazane sezony / pojedyncze odcinki. Znalazłem problem lecz nie wiem jak go rozwiązać. może będziecie mieli jakieś pomysły.
po próbie wyszukiwania nie mogę otworzyć / wejść do katalogu z serialem, po sprawdzeniu przez przeglądarkę adresu szukajka.tv lub alltube prosi mnie za każdym razem o weryfikację czy nie jestem robotem. czy ktoś może ma pomysł dlaczego to występuje albo jak temu zaradzić?
będę wdzięczny za pomoc.
z góry dziękuję

Wydrukuj tę wiadomość

  Problem nasze kino Win 7/10 błąd dodatku
Napisane przez: Yankess - 02-09-2018, 11:45 PM - Forum: Windows - Odpowiedzi (2)

Witam. Mam problem. Dodatek nasze kino zainstalowane na laptopie z win 7 przy odpalaniu wyskakuje błąd dodatku, zainstalowałem na laptopie kumpla z win 10 nasze kino śmiga jak należy. No to myślę wina systemu że win 7 że za niski ale kupa instaluję na swoim drugim laptopie gdzie mam właśnie win 10 i ten problem co na win 7. Od czego to zależy że na jednym laptopie działa na innym nie?? Co zrobić żeby chodziło jak należy?? Na tych laptopach gdzie nie działa nasze kino inne dodatki: CDA, szukajka czy zalukaj działają jak należy problem jest tylko z nasze kino.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wyświetlacz na USB czy pójdzie na Kodi
Napisane przez: Darekrocznik71 - 02-09-2018, 09:58 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (3)

Panowie posiadam player z Kodi i systemem LibreElec. Przydałby mi się w nim wyśwuetlacz. Czy ktoś testował ramkę czy też wyświetlacz na USB na takich urządzeniach ?Jest możliwość uruchomienia?

Wydrukuj tę wiadomość

  Instalacja nowej karty muzycznej na player z Kodi
Napisane przez: Darekrocznik71 - 02-09-2018, 05:18 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Panowie, zakupiłem do playera z Kodi z systemem operacyjnym LibreElec nowa kartę muzyczną Asus Xonar D2X, po wymianie potrzebne będą na pewno nowe sterowniki, player mam z napędem Blu Ray, ktoś mi podpowie jak to zrobić ?

Wydrukuj tę wiadomość