Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
tivimate i teleelevidenie - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Android/AndroidTV (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Dział: Pomoc & Poradniki (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Wątek: tivimate i teleelevidenie (/showthread.php?tid=3069)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: tivimate i teleelevidenie - tomahawk5000 - 08-03-2022

(07-03-2022, 05:25 PM)Maciej_27 napisał(a): Witam, kończy mi się roczna subskrybcja za tivimate, chciałbym zakończyć subskrybcje i zakupić na stałe jak to teraz zrobić
Chyba przy odnawianiu będziesz mógł wybrać pakiet jaki cię interesuje?


RE: tivimate i teleelevidenie - Łonogrzmot - 08-03-2022

W zagranicznych internetach piszą, aby być dobrze rozważyć ewentualny wybór licencji lifetime, po tej nagłej "przeprowadzce" z Białorusi do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Przy aktualnej sytuacji polityczno/wojenno/sankcyjnej cholera wie co/kogo za chwilę zablokuje Google [Obrazek: g075.gif]

Ja przy kilku swoich subskrypcjach TiviMate, na spokojnie pozostaję przy opcjach rocznych, w razie czego mniejsza strata.


tivimate i teleelevidenie - Maciej_27 - 09-03-2022

Potwierdzam po skończonej subskrybcji w aplikacji tivimate wyskoczyły opcje zakupu, na stałe i na rok

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


RE: tivimate i teleelevidenie - zborus - 09-03-2022

Co może być przyczyną nie działającej telewizji w tivimate i televizo? Cały czas kręci się bufor. Dosłownie na sekundę włączy się materiał i potem cały czas kreci Lista na bank działa. Do tej pory wszystko było ok. Mój sprzęt to chromecast. Sprawa wygląda tak samo jak wrzucę MACA z wątku Nixs.


RE: tivimate i teleelevidenie - Łonogrzmot - 09-03-2022

(09-03-2022, 06:07 PM)zborus napisał(a): Co może być

Ustawienia => System => Pamięć => Zwalniam miejsce na dane => Wyczyść pamięć podręczną => System => Uruchom ponownie


RE: tivimate i teleelevidenie - zborus - 09-03-2022

Próbowałem..Sad nie działa


RE: tivimate i teleelevidenie - Łonogrzmot - 09-03-2022

(09-03-2022, 06:39 PM)zborus napisał(a): nie działa

Ku "pokrzepieniu" u mnie na Chromecast 4, TiviMate Premium 4.2.0 wszystkie listy, MAC-i oraz inne dziadostwo bez najmniejszych...być może czeka Cię ponowna na czysto reinstalacja wspomnianej aplikacji, bo sprzęt nie jest na pewno "winowajcą".


RE: tivimate i teleelevidenie - zborus - 09-03-2022

Chodzi mi po głowie mój ISP. Jest możliwe żeby coś poblokował?


RE: tivimate i teleelevidenie - Łonogrzmot - 09-03-2022

(09-03-2022, 06:47 PM)zborus napisał(a): Chodzi mi po głowie mój ISP. Jest możliwe żeby coś poblokował?

Pewnie jest, chociaż mało prawdopodobne, najprościej sprawdzisz łącząc na chwilę urządzenie z punktem dostępowym via smartfon i jego siecią danych mobilnych.


RE: tivimate i teleelevidenie - zborus - 09-03-2022

samo się naprawiło. Pewnie jakieś chwilowe problemy z łączem.