Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Jakieś sugestie? W ogóle testował ktoś i ma pewność że to oprogramowanie powinno działać dobrze na zoomtak t8v?
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



(25-02-2019, 04:10 PM)adrt8v napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Też tak miałem kiedy na pierwszym ekranie chciałem zmienić język na polski i żadne 'cuda' nie działały. Nagrałem jeszcze raz i po przejściu przyciskiem Next wszystko się uruchomiło. Nie wiem o co chodzi z tym wyborem polskiego.
I jedziesz na angielskim?
# Kodi rządzi #
@adrt8v język polski możesz z łatwością zainstalować z repo kodi:
Settings > Addons > Install from repository > Kodi Add-on repository > Look and Feel > Languages > Polish

Swoją drogą, czy jesteś pewien że używasz prawidłowy plik dtb?
Jak wskazano na forum tutaj na stronie bodaj 37. Sprawdź proszę dla pewności czy kolega miał rację Smile
# Kodi rządzi #
Miał rację aczkolwiek możesz jeszcze przetestować gxbb_p201_2G
Jeśli zawiesi się na logo AMLogic to wróć do poprzedniego dtb Tongue
REKLAMA:



Zrobiłem jak nakazales z tym językiem i poszedłem next next no i narazie na angielskim płynnie śmiga system Smile

Wtyczki instaluje przez ssh jak rozumiem? Jeśli nie mogę wpisać adresu źródłowego tylko przez zip to muszę go skopiować do pamięci używając laptopa?
# Kodi rządzi #
Wtyczki instalujesz przez kodi >.< metodą przez zip lub wpisując adres repo przez menadżer plików. Proponował bym instalować nakładkę cherry zaoszczędzisz sobie szukania i instalowania pojedynczych wtyczek gdzie prawdopodobnie zejdzie Ci się parę godzin.
(26-02-2019, 04:37 PM)adrt8v napisał(a): I jedziesz na angielskim?

Ale to tylko CoreELEC jest po angielsku i nie można tego zmienić. Kodi jest normalnie konfigurowalny.
(26-02-2019, 06:15 PM)adam_broda napisał(a):
(26-02-2019, 04:37 PM)adrt8v napisał(a): I jedziesz na angielskim?

Ale to tylko CoreELEC jest po angielsku i nie można tego zmienić. Kodi jest normalnie konfigurowalny.

Próbuje ale nie mogę was zrozumieć o co wam z tym chodzi. Przecież język da się zainstalować każdy, zmieniać też można w ustawieniach.
Możecie to jakoś wyjaśnić?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości