Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowa.tv
#21
(05-06-2019, 07:25 AM)koper napisał(a): mam to robić na tamtych ustawieniach? Jak dodać drugie konto do tej Telewizji?

Jakich "tamtych ustawieniach", gdzie, w czym? 

Jakiej "tej Telewizji"?

Masz listę m3u dla goldvod.tv?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
No bo wchodzę w ustawienia i mam tylko: Ogólne, Ustawienia przewodnika, Loga kanałów. A dawniej było tych opcji więcej i można było wybrać GoldVOD, a nie widzę?
Odpowiedz
#23
(05-06-2019, 08:06 AM)koper napisał(a): Dobra widzę, że jest opcja GoldVOD

koper napisał(a):można było wybrać GoldVOD, a nie widzę?
Wszystko w temacie [Obrazek: g055.gif]
Odpowiedz
#24
No, ale piszę, że za pierwszym razem jak ładowałem WP Pilot to było kilka opcji między innymi GoldVOD, a teraz nie widzę nic.
Odpowiedz
#25
W kliencie telewizji nigdy nie było wppilot czy goldvod. Coś pomieszales, w simple client możesz dodać listę kanałów m3u i w me znaczenia dostawca.
Może chodzi ci o to By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
Masz rację przepraszam mój błąd trzeba było wejść we wtyczkę, a ja waliłem do klienta. Ale teraz mam inny problem skąd wziąść liste kanałów z GOLDVOD?
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(05-06-2019, 08:37 AM)koper napisał(a): skąd wziąść liste kanałów z GOLDVOD?

W domyśle, listę m3u...oficjalnie niedostępna [Obrazek: k050.gif]
Odpowiedz
#28
A można jakoś w zakładce Telewizja na przykład grupować kanały, że na przykład najpierw sportowe potem informacyjne itp.? A nie po kolei idą. Dobra mam.
Odpowiedz
#29
Witam jak wam działa internetowa TV . Ja wykupiłem premium na 7 dni i niestety przycina/buforuje szczególnie wieczorem .Korzystam z Polskiego IP szybkość łącza 30MB/s światłowód .
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz .
Odpowiedz
#30
(10-06-2019, 02:36 AM)waldi22 napisał(a): niestety przycina/buforuje szczególnie wieczorem .

To wcale nie przesądza, iż problem jest po stronie dostawcy...może to twoje ustawienia, może za mały poziom pamięci zarezerwowanej dla bufora, nie wiemy za pośrednictwem jakiej aplikacji/wtyczki oglądasz, może internet w wieczornych godzinach szczytu nie wyrabia, czy sygnał z sieci jest przekazywany za pośrednictwem WIFI, czy po kablu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości