Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Słuchaj... A nie korzystasz czasem z VPN...? Spróbuj w ustawieniach coreelec - sieć ustawić czekaj na sieć przed uruchomieniem kodi.
Może po prostu kodi startuje szybko i nie łapie jeszcze sieci jak odpala iptv. Dlatego po restarcie samego kodi działa...a po uruchomieniu coreelec nie działa...

(10-10-2019, 03:14 PM)Maciej_27 napisał(a): Jaca problem autostartu pve iptv leży po stronie CE w wersji 9.20, zainstalowalem na próbę 9.03 i odpaja się normalnie "na uruchom ponownie"

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
W 9.03 masz starszą wersję iptv która jest pozbawiona błędu z epg. W 9.2 jest wersja z błędem. Dlatego trzeba na nią zainstalować wersję iptv simple client z nightly.
Testowałem to na 3 różnych boxach, z różnymi listami. Wszędzie działa.

Podziękowali: Jaca
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Tomek strzał w 10-tke Smile
Ustawienia-->CoreELEC-->Sieć--> i zaznaczyć Czekaj na sieć przed uruchomieniem Kodi.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
@Tomek Wiesz może czy jest sposób oznaczenia kanałów które posiadają archiwum na liście EPG ?
Z tego co przeczytalem tu na forum, to na podstawowej skórze, kanalu te obok nazwy mają zieloną kropkę.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
No właśnie tyle że nie używam podstawowej skóry.
(10-10-2019, 06:05 PM)Tomek napisał(a): Słuchaj... A nie korzystasz czasem z VPN...? Spróbuj w ustawieniach coreelec - sieć ustawić czekaj na sieć przed uruchomieniem kodi.



Tak mało a tak dużo /przecież na libre miałem to samo zawsze 10 sekund było ustawione/

łapka poszła
REKLAMA:



Hehe. Najlepsze że męczymy to od kilku dni, a to takie proste...
Cieszę się że pomogłem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(10-10-2019, 06:47 PM)zm1c4l napisał(a): No właśnie tyle że nie używam podstawowej skóry.
Jakiej skóry używasz? Na pewno da się zrobić...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Witam, to czego służy w ustawieniach telewizji / zapasowy klatkaż ?
Skórka Aeon Nox: super fast kime2


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości