Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(22-10-2019, 07:19 PM)adrt8v napisał(a): Udało mi się zrobić to samo. Teraz skoro już mam taki plik i lista wczytuje się z niego to po kolejnym opłaceniu następnego miesiąca będę musiał na nowo tworzyć taki plik czy już zostawić to jak jest i będzie działać?

Jeśli przedłużysz przed wygaśnięciem powinno działać bez zmian. A jeśli nie to wystarczy w liście m3u podmienić tylko token. Tak czy siak warto od czasu do czasu pobrać nową listę bo np. dodawane są nowe kanały Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



(22-10-2019, 10:14 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-10-2019, 09:52 PM)ten30 napisał(a): Zainstalowałem tivimate i próbuje dodać playlistę klikam i wpisuje playlist URL 1, 2 i 4 error 3 adres nie wyszukuje programów

[Obrazek: tivimate-iptv-setup-1.png]


W opcji "Playlist URL => Enter URL" wpisz dokładnie i bez żadnego błędu adres listy z pozycji Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming) playlist:

Musi działać [Obrazek: k045.gif]
Brak kanałów

(23-10-2019, 05:41 AM)ten30 napisał(a):
(22-10-2019, 10:14 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-10-2019, 09:52 PM)ten30 napisał(a): Zainstalowałem tivimate i próbuje dodać playlistę klikam i wpisuje playlist URL 1, 2 i 4 error 3 adres nie wyszukuje programów

[Obrazek: tivimate-iptv-setup-1.png]


W opcji "Playlist URL => Enter URL" wpisz dokładnie i bez żadnego błędu adres listy z pozycji Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming) playlist:

Musi działać [Obrazek: k045.gif]
Brak kanałów
Napisze tak. Na telefonie działa na kodi nie tivimate też nic nie wyszukuje. Net jest Netflix i YT działa
Odpowiedz
(23-10-2019, 05:41 AM)ten30 napisał(a):
(22-10-2019, 10:14 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-10-2019, 09:52 PM)ten30 napisał(a): Zainstalowałem tivimate i próbuje dodać playlistę klikam i wpisuje playlist URL 1, 2 i 4 error 3 adres nie wyszukuje programów

[Obrazek: tivimate-iptv-setup-1.png]


W opcji "Playlist URL => Enter URL" wpisz dokładnie i bez żadnego błędu adres listy z pozycji Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming) playlist:

Musi działać [Obrazek: k045.gif]
Brak kanałów

(23-10-2019, 05:41 AM)ten30 napisał(a):
(22-10-2019, 10:14 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-10-2019, 09:52 PM)ten30 napisał(a): Zainstalowałem tivimate i próbuje dodać playlistę klikam i wpisuje playlist URL 1, 2 i 4 error 3 adres nie wyszukuje programów

[Obrazek: tivimate-iptv-setup-1.png]


W opcji "Playlist URL => Enter URL" wpisz dokładnie i bez żadnego błędu adres listy z pozycji Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming) playlist:

Musi działać [Obrazek: k045.gif]
Brak kanałów
Napisze tak. Na telefonie działa na kodi nie tivimate też nic nie wyszukuje. Net jest Netflix i YT działa
Działa, wszystko już działa.
Pytanie tylko mam czy jest możliwość wyświetlenia jaki jest program film w danej chwili i co będzie później?
Odpowiedz
Odpowiedz
(23-10-2019, 06:56 AM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Settings => TV guide => TV guide sources => Add source => Enter URL wpisz dokładnie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. => OK
Kocham Cię
Odpowiedz
(22-10-2019, 10:39 PM)farben napisał(a): Tak czy siak warto od czasu do czasu pobrać nową listę bo np. dodawane są nowe kanały Smile

Zdecydowanie...na przykład kanał Universe UHD, napisać że to prawdziwa uczta dla oczu, to nic nie napisać [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



Taak, a ja pamiętam jak niektórzy pisali psalmy pochwalne dla innych jednocześnie wyśmiewając teleevidenie bo tanie Wink
Odpowiedz
(24-10-2019, 05:19 PM)farben napisał(a): Taak, a ja pamiętam jak niektórzy pisali psalmy pochwalne dla innych jednocześnie wyśmiewając teleevidenie bo tanie Wink

Jak mogli, a z drugiej strony tylko krowa nie zmienia poglądów  [Obrazek: k045.gif]

Ale przyznasz, że telee znacznie podniosło jakość "świadczonych usług", w przeciągu kilkunastu miesięcy, nie ma "porównania " do stanu obecnego...
Odpowiedz
U mnie od wczoraj działa kiepsko, przycina i się "powtarza". Do tej pory działało wyśmienicie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Coś musi być, że raz działa dobrze a raz nie da się oglądać. Dzisiaj tnie u Ciebie, a u mnie śmiga teraz ładnie, jutro może być odwrotnie...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości