Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc
#61
Taumas - zobacz mój post wyżej odnośnie konta w Brazylii. Choć MJW miał z tym problem. Ewentualnie alliexpress. Ale patrz, żeby wykupić całe konto a nie udział (jako jeden z czterech użytkowników). Żeby nie okazało się, że ktoś po paru dniach hasło zmieni.
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Witam, wiecie może czy idzie wykupić np. tureckie konto czy argentynskie normalną kartą kredytową (nie revolut) czy też są problemy? Pozdrawiam
Odpowiedz
#63
Raczej nie bo Netflix w skrócie sprawdza walutę podczas płatności. Załóż Revolut, jest za darmo.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#64
(24-05-2020, 04:27 PM)mjw napisał(a): Raczej nie bo Netflix w skrócie sprawdza walutę podczas płatności. Załóż Revolut, jest za darmo.
Z revolut próbowałem i nie szło. Muszę jeszcze na nowych danych spróbować. A może pójdzie w ten sposób kupić kartę revolut Turcja i zmienić późnej sposób płatności na kartę revolut i dalej już płacić kartą. Próbował ktoś z was może takiej kombinacji? Pozdrawiam
Odpowiedz
#65
Opłacałem ostatnio konto w Brazylii kartą w funtach i nie było problemu.
Odpowiedz
#66
Ok dzięki
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Ale fajny kurs liry tureckiej na Revolut, normalnie płaczą jak wymieniają [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#68
Ostatnio mnie wyszło €5,29 a teraz faktycznie ok €4,80 Smile Gry na PS4 też się znów opłaca.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#69
Dalej to działa? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#70
Sprawdź i daj nam znać. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości