Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Player.pl za złotówkę
#11
Czy ten sposób jeszcze działa?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(26-02-2021, 01:12 PM)hadii napisał(a): Czy ten sposób jeszcze działa?

Sprawdziłeś samodzielnie, klikając na link wskazany w pierwszym poście, i jak sytuacja, co widzisz?
Odpowiedz
#13
Widzę, że nie ma za złotówkę, ale jest za 50 zł na rok bez reklam. Stąd pytanie, bo może tutaj też zakup, anulowanie i kolejny zakup "nabiją" okres na dłużej
Odpowiedz
#14
[Obrazek: s018.gif] [Obrazek: s018.gif]


[Obrazek: QILUBih.jpg]
Odpowiedz
#15
Dzięki Smile
Odpowiedz
#16
(26-02-2021, 01:41 PM)hadii napisał(a): Dzięki Smile

No tak, tylko tu widać bardzo "indywidualne" podejście systemu do klienta, Ja mam "za darmo" na ponad dwa lata pakiet "PLAYER + KANAŁY TV", a nie środkowy "PLAYER (bez reklam)", ciężko wyczuć jak to się kręciło [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Jeszcze działa za złotówkę
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: MarBlo
Odpowiedz
#18
Faktycznie jest oferta Big Grin super!
Czy jak jest po anulowania status oczekujący przy jednym, a przy drugim aktywny to znaczy, że kolejny zacznie obowiązywać po skończeniu się poprzedniego?

Mi wyświetla przy tym jednym 29 dni A przy drugim jest kreska, czyli tak jakby nie przedłużyło 2 razy
Odpowiedz
#19
mjw napisał(a):Co do tego jak i czy to zadziała po tych pierwszych 30 dniach nie ma pewności

hadii napisał(a):Czy jak jest po anulowania status oczekujący przy jednym, a przy drugim aktywny to znaczy, że kolejny zacznie obowiązywać po skończeniu się poprzedniego?


No weź się ogarnij, nie przynudzaj, przecież nikomu jeszcze z definicji nie upłynęło pierwsze 30 dni tej magiczno-loteryjnej promocji, zobaczy się w stosownym czasie jak to funkcjonuje [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#20
Nie wiem ja też mam kreskę, zobaczymy za miesiąc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości