Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
#71
@saguero Tak, to jest to. Jest napisane jak byk Canal+ ;-)
Poza tym w poradniku jest wszystko opisane krok po kroku, wystarczy się zapoznać.
Zalecam także wzmocnioną ostrożność przy tej procedurze, skoro zadajesz takie pytanie.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
(25-08-2021, 12:30 PM)zorza napisał(a): A jak z dźwiękiem w Disney+? Przetestowałem kilka boxów i Disney+ jest bez dźwięku.

Na Nvidia Shield, PlayNOW BOX v2, Canal+ BOX, MI BOX, T Mobile BOX, nie mam żadnych problemów z dźwiękiem na D+
Odpowiedz
#73
(26-08-2021, 06:09 AM)ghost12 napisał(a):
(25-08-2021, 12:30 PM)zorza napisał(a): A jak z dźwiękiem w Disney+? Przetestowałem kilka boxów i Disney+ jest bez dźwięku.

Na Nvidia Shield, PlayNOW BOX v2, Canal+ BOX, MI BOX, T Mobile BOX, nie mam żadnych problemów z dźwiękiem na D+
Dzięki, ja testowałem na H96 MAX H2, TX3mini oraz na TX9s z różnymi wersjami androida i na każdym brak dźwięku.
Odpowiedz
#74
Skoro jesteśmy na Kodiwpigulce - czy jest możliwość dodania jakiejś wtyczki do KODI, aby można było w KODI oglądać TV z BOX Canal+ ?
Odpowiedz
#75
(13-09-2021, 04:10 PM)KrzyCho.corp napisał(a): wtyczki do KODI, aby można było w KODI oglądać TV z BOX Canal+ ?

Wtyczka Canal Plus VOD z repozytorium mbebe, u Ciebie się nie sprawdza?
Odpowiedz
#76
(13-09-2021, 04:27 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(13-09-2021, 04:10 PM)KrzyCho.corp napisał(a): wtyczki do KODI, aby można było w KODI oglądać TV z BOX Canal+ ?

Wtyczka Canal Plus VOD z repozytorium mbebe, u Ciebie się nie sprawdza?
Myślałem o oglądaniu TV naziemnej
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
(13-09-2021, 04:10 PM)KrzyCho.corp napisał(a): aby można było w KODI oglądać TV z BOX Canal+ ?

KrzyCho.corp napisał(a):Myślałem o oglądaniu TV naziemnej

Ooooo to przepraszam, przez pandemię nie mogłem przedłużyć uprawnień jasnowidza...
Odpowiedz
#78
Nie przepraszaj - dużo ludzi twierdzi, że wyrażam się nieprecyzyjnie Smile
Odpowiedz
#79
To jak? - jest jakaś wtyczka do KODI, aby oglądać TV naziemną?
Apka Live Channels - świetnie sobie radzi, ale w EPG nie ma opisów do programów (chodzi mi o opis jakiegoś filmu czy serialu tak, żeby można było się zorientować czy warto to oglądać) - może jest coś jeszcze lepszego?
Odpowiedz
#80
Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej wtyczki.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości