Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Sprawdziłem na dwóch padach od PS4 i zwykłym PCtowym pod USB żaden nie działa Sad. Ciekawe czy to tylko w moim przypadku czy tak zaktualizowali oprogramowanie od kiedy testowałeś @mjw
Odpowiedz
REKLAMA:



Sprawdzę dzisiaj wieczorem z ciekawości
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ja mam pytanie, czy w Kodi idzie puścić dźwięk DTS przez wyjście optyczne? Ktoś pisał że mu nie działa i teraz nie wiem.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Mam pytanie: gdzie w tym boksie zmienia się częstotliwość odświeżania? Ludzie piszą, żeby zmienić z 60Hz na 50Hz, a nie będzie smużyć, ale nie widzę opcji takiej zmiany. Która zakładka menu fabrycznego launchera?
Odpowiedz
Warto wymienić MiBoxa na canal + box? przyznam że czasami MiBox przycina obraz i muszę wyłączyć i włączyć ponownie.
Odpowiedz
Faktycznie pad od ps4 zawiesza boxa, dziwne to.

@swemi01 według mnie tak, warto

Podziękowali: zorza
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



koledzy którzy mają to i to zeznają, że przynajmniej od pierwszego miboxa ten chodzi lepiej
Odpowiedz
(15-11-2021, 01:40 PM)mjw napisał(a): Faktycznie pad od ps4 zawiesza boxa, dziwne to.
Dzięki za sprawdzenie, myślałem że to z moim sprzętem coś nie tak.
Odpowiedz
(15-11-2021, 02:50 AM)Galapagos napisał(a): Mam pytanie: gdzie w tym boksie zmienia się częstotliwość odświeżania? Ludzie piszą, żeby zmienić z 60Hz na 50Hz, a nie będzie smużyć, ale nie widzę opcji takiej zmiany. Która zakładka menu fabrycznego launchera?
Mniej więcej tak: Ustawienia -> Ustawienia zaawansowane -> Ekran -> Rozdzielczość -> i tam masz listę z rozdziałkami przy których dopisana jest wartość odświeżania.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
Jest jakiś sposób na to, żeby poziom głośności nie przełączał się po jakimś czasie na domyślną wartość?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości