Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
Ok - coś mi się pomieszało - wydawało mi się że pierwszy sezon miał też 9 odcinków (oglądałem kilka razy więc może dlatego) - sprawdzam kilka seriali z różnych zgłoszeń na raz...
Po raz n-ty powtarzam - nie porównuj crew do fanfilm - to zupełnie odrębne wtyczki. Jak jeszcze miesiąc temu można było porównywać, tak teraz całe api seriali i filmów w FF zostało przepisane - to duże zmiany.
Reszta - wyjątkowo na pw
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Już się zdarzało, że sezony były inaczej poukładane w Trakcie niż w innych serwisach, tak było chyba z Domem z papieru - do tej pory jest zamieszanie z podziałem sezon/odcinki.
@Tomek Udało mi się namierzyć co robiło u mnie problem z działaniem seriali. Kiedy zaznaczona jest opcja "Spłaszczaj Sezony Seriali", to seriale nie działają. Kiedy to odznaczyłem, to wszystko zaczęło od razu działać.

Podejrzewam, że to przez ostatnią aktualizację, bo do tej pory miałem tę opcję zaznaczoną i nie było kłopotu. Tak czy inaczej jak ktoś ma problemy z serialami to może spróbować odznaczyć tę opcję i zobaczyć jaki będzie efekt.
O! dzięki za info!
Zgłaszam - bo to ostatni błąd z które im podałem którego nie mogli wychwycić.

Z serialami jeszcze jest błąd który zgłaszał @Piotr.W - ale już go rozwiązali. Został tylko twój (ale jak wiadomo gdzie, to wiadomo będzie jak) i mały problem z kilkoma tytułami które nie są tłumaczone. Podejrzewam że do weekendu ogarną
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(24-11-2021, 05:58 PM)kokosz887 napisał(a): @Tomek Udało mi się namierzyć co robiło u mnie problem z działaniem seriali. Kiedy zaznaczona jest opcja "Spłaszczaj Sezony Seriali", to seriale nie działają. Kiedy to odznaczyłem, to wszystko zaczęło od razu działać.

Podejrzewam, że to przez ostatnią aktualizację, bo do tej pory miałem tę opcję zaznaczoną i nie było kłopotu. Tak czy inaczej jak ktoś ma problemy z serialami to może spróbować odznaczyć tę opcję i zobaczyć jaki będzie efekt.
W zasadzie co powinno robić włączenie tej funkcji?
Obczajałem to wiele razy i nie mogłem załapać bo zawsze dziwnie działało i wydawało mi się że sprawia problemy, zawsze na dzień dobry to odznaczałem.
Podobnie jak menu napisy w ustawieniach FF, czy je włączę, czy wyłączę, to i tak z poziomu odtwarzacza wybieram napisy. Fajnie by było, gdyby poza konwersją na UTF, była konwersja *.txt na formaty które czyta Kodi.
panowie... przestańcie grzebać i szukać, bo chłopaki spać nie mogą i nie wydadzą nowej wersji.
Napisy są z tego co wiem na bardzo odległej pozycji na liście...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Z napisami niech sobie odpuszczą i tak załatwia to Kodi. .txt się rzadko zdarzają, najczęściej w starszych pozycjach i to raczej problem Kodi. Ostatecznie, jak nie ma alternatywy dla jakiś napisów txt, można je przekonwertować lokalnie.
Cześć,
mam problem z nagrywaniem, wcześniej mi działały, ale postawiłem sobie kodi od nowa z 18 ma 19
OSMC na RPI3b+ , podłączyłem zasób zdalny samba na Qnapie pod nagrywanie filmów i jaki jest efekt,
wybieram nagraj, pyta czy na pewno i czy wielość pasuje, potwierdzam i ni eis nie dzieje.
Na nasie tworzony jest tylko katalog z nazwą filmu i nic więcej, pusty.
???

Pozdrawiam
jazz
Źródło może nie pozwalać na pobieranie w ten sposób. Nie zawsze się da.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(22-11-2021, 09:07 PM)jachu76 napisał(a): Cześć, czy działa u Was zwiastun danego filmu ? 
U mnie niestety nie działa , dodam że na wtyczce "seren" jest ok

Będzie poprawione w najbliższej aktualizacji

(22-11-2021, 05:49 PM)tele napisał(a): Zauważyłem jeszcze, że jeśli w konfiguracji wtyczki FanFilm ustawię, aby maksymalna jakość szukanych filmów była 1080p, to wówczas wtyczka nie znajduje w ogóle filmów na Netflixie, które opisane są jako 4K. Uważam to za pewien błąd ponieważ film może zostać odtworzony w niższej rozdzielczości niż maksymalna.

Np. Ja mam ustawione 1080p ponieważ moje łącze osiąga prędkość do 15Mb/s więc wyszukuje linki z filmami o rozdzielczości nie większej niż FullHD. Ale przy takim ustawieniu wtyczka nie chce mi znajdować wielu pozycji na Netflixie.

Także jeśli jest to do poprawienia, to myślę, że może innym też się przyda. Jak nie da się, to trudno.
Na razie bez zmian, ale mają na uwadze.

Podziękowali: jachu76
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości